Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Albert Genau Tam Balkon

Uluslararası Tasarım Ödülüne Sahip Albert Genau Tam Balkon Sistemleri ile Mekanlarınız Daha Kullanışlı!

Dünyada ilk kez Albert Genau tarafından tasarlanan ve üretilen tam balkon, Almanya’dan IF Design, Red Dot, Amerika’dan Good Design ve Türkiye’den Altın Çekül tasarım ödülleri sahibidir. Albert Genau'nun patentli tasarımı olan tam balkon sistemleri, cam balkonlardan farklı olarak tam otomatik, uzaktan kumandalı %100 silinebilir cam sistemidir.

Tam balkon sistemleri, mekanlara ekstra alan kazandırırken, dış etkenlerden koruyarak kullanımı daha rahat ve güvenli hale getirir. Albert Genau'nun kalitesi ve uzmanlığıyla üretilen tam balkon sistemleri, estetik görünümü ve pratik kullanımıyla ev sahiplerinin ve işletmelerin tercihi haline gelmiştir. Bu yazıda, Albert Genau tam balkon sistemlerinin özellikleri, faydaları ve kullanım alanlarına dair detaylı bilgileri ele alacağız.

[widget-139]

Avrupa Test Sertifikalı Tek Temizlenebilir Giyotin

Albert Genau tam balkon, en yüksek nem, su, hava, rüzgar ve ses yalıtımına sahiptir. “Silinebilir Hareketli Cam Panel Sistemi” patenti ile temizlik için maksimum rahatlık sunan Albert Genau tam balkon sistemleri, kolay ve güvenli şekilde balkon camlarınızı temiz tutmanızı sağlar. 

Albert Genau Tam Balkon ile Tam Yalıtım! 

Albert Genau tam balkon özellikleri arasında ısıcamlı olması da var. Bu sayede 5 kata varan yalıtım sağlıyor. Bağımsız Avrupa Test Ensitüsü tarafından yapılan hava, su, rüzgar testlerinden en yüksek sınıflarda sonuçlar elde etmiş olan Albert Genau tam balkon sistemlerinin tüm boşluklarında EPDM conta ve kıl fırça ile en yüksek yalıtım sağlanır. 

El / Parmak Sıkışma Önleyici Hareketli Trabzan

Albert Genau giyotin cam balkon sistemleri, hareketli kapak profili sayesinde olası el-parmak sıkışmalarını önler. Sektördeki en iyi giyotin cam tasarımına sahip olan Albert Genau tam balkon, kilit mekanizmaları ile en yüksek güvenliği sağlar.

Otomatik Kontrol Sistemi 

Albert Genau tam balkon özellikleri arasında otomatik sistem de yer alıyor. İster kumanda ister iOS/Android uygulaması ile kontrol edilebilen Albert Genau tam balkon sistemlerinde 5 yıl garantili Albert Genau motor kullanılıyor. 

Albert Genau giyotin cam balkon, patentli G-Motion özelliği sayesinde sessiz ve konforlu hareket imkanı sunarken UPS entegrasyonu ile elektrik kesintilerine karşı önlem alınır.

Güvenlik ve Hassas Ayar Sistemi 

Albert Genau tam balkon sistemlerinde SafeGuard, sağlam zincir panel bağlantı sistemi kullanılır. 400 kg kadar yük taşıma kapasitesi olan çift çelik zincirli taşıma sistemi vardır. Güçlendirilmiş panellere sahip olan Albert Genau tam balkon, hassas ayar mekanizması ile panellerin dengesiz hareketini engeller. 

[widget-140]

Albert Genau Tam Balkon Fiyatları

Albert Genau tam balkon fiyatları; balkonun boyutu, malzeme kalitesi, ek özellikler ve montaj hizmetleri yer alır. Küçük balkonlar için Albert Genau tam balkon fiyatları daha ekonomik olurken daha büyük veya özelleştirilmiş projeler daha yüksek maliyetlere neden olabilir. En doğru Albert Genau tam balkon fiyatı almak için Albert Genau yetkili bayilerinden teklif almak ve farklı seçenekleri karşılaştırmak önemlidir.

Yağmur ve rüzgar sensörlü, uzaktan kontrol edilebilen, %100 kolay temizlenme özelliğine sahip, tasarım ödüllü Albert Genau tam balkon sistemleri için Efor Cam ekibimize güvenebilirsiniz. Silinebilir cam balkon ve tam balkon sistemleri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06