Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Hareketli Cam Sistemleri

Hem Şık Hem Konforlu Mekanlar…

4 mevsimi dilediğiniz an yaşayabilmek, restoran ve kafelerinizin kullanım alanlarını genişletmek ister misiniz? Hareketli cam sistemleri ile tanışın!

Sürme cam olarak da bilinen ve genellikle evlerde, restoran ve kafelerde, teras, kış bahçesi ve düğün salonu gibi mekanlarda kullanılan hareketli cam sistemleri ile soğuk havaları mekanınızın dışında bırakarak maksimum izolasyon sağlarken gün ışığından da mahrum kalmazsınız. Katlanır ve sürme cam seçenekleriyle mekanın dekorasyonuna uyum sağlayan hareketli cam sistemleri sayesinde iç ve dış mekanlarınız arasında mükemmel bir uyum olacak!

Manzaranızın kesintisiz görünmesini sağlayan, yaz – kış bahçe ve balkonlarınızı kullanma imkanı veren hareketli cam sistemleri ev ve iş yerlerinize konfor katsın…

hareketli cam sistemleri

Tek Adımda Bahçe Keyfi Yaşayın!

Efor Cam Hareketli Cam Sistemleri ile Mekanlarınıza Sınır Koymayın…

Müşterilerinize yeni bir alan yaratma amacınız mı var? Ya da balkonunuzu yaz – kış kullanmak mı istiyorsunuz? Hareketli cam sistemleri ile dilediğiniz an bahçenize adım atabilir, konuklarınızı en güzel mekanlarda ağırlayabilirsiniz. Efor Cam deneyimi ile siz de bu fırsattan yararlanın…

hareketli cam

Tasarım

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak tamamen mekanınıza özel hareketli cam sistemlerini farklı renk ve modellerde tasarlıyoruz.

hareketli cam balkon

Üretim

Uzman ekibimiz, en iyi malzeme kalitesi ve yüksek teknolojimizle hareketli cam sistemi üretimlerini en hızlı ve kusursuz şekilde tamamlıyoruz.

hareketli cam balkon sistemleri

Uygulama

Deneyimli teknisyenlerimizle projeye uygun olarak hareketli cam sistemlerinin montajını ve uygulamasını özenle yapıyor ve sizlere teslim ediyoruz.

Satış Öncesi ve Sonrası Danışmanlık

Sektörel deneyimimiz, yaratıcı tasarımcılarımız, teknik ekibimiz ve satış danışmanlarımızla , hareketli cam çözümlerinde satış öncesi ve sonrası destek sunuyoruz.

Hareketli Cam Uygulamalarımıza Yakından Bakın! Kişisel ve Kurumsal Talepleriniz İçin Bize Ulaşın…

Hem kullanışlı hem de dayanıklı hareketli cam sistemlerimizle tanışın! Yaz – kış terasınızı, verandanızı ya da bahçenizi kullanabilmenizi sağlayan, soğuk havaların mekânsal etkilerini minimuma indiren, evinize ve iş yerlerinize şıklık katan hareketli cam tasarımlarımızı ve tamamlanan projelerimizi yakından görün!

Kaliteli Çözümler İçin Efor Cam’ı Arayın!

sürme cam

Sürme Cam Sistemleri

Bahçenize ya da verandanıza tek adımda ulaşmak, manzaranızın keyfini kesintisiz sürmek istiyorsanız sürme cam sistemleri tam size göre!

Kayar kanatlar sayesinde istenilen yönde toplanarak iç ve dış mekanları birleştiren, zengin renk ve tasarım seçenekleri ile ev ve iş yerlerine uyum sağlayan, mevsim koşullarına karşı mekanlarınızı koruyan sürme cam sistemleri ile daha kullanışlı ve şık yaşam alanları oluşturabilirsiniz… işletmelerinize özel sürme cam uygulamaları ile müşterilerinizi keyifli vakitler geçirecekleri alanlarda ağırlayabilirsiniz.

Geniş uygulama alanlarımız, zengin renk ve tasarım seçeneklerimizle Efor Cam olarak sürme cam sistemlerinde kaliteyi garanti ediyoruz! Gelin, işin uzmanından hizmet alın…

Katlanır Cam Sistemleri

Balkon, bahçe ve teraslarınızı yeni bir odaya dönüştürmeye ne dersiniz? Katlanır cam sistemleri ile açık alanlarınızı yaşanabilir mekanlar haline getirin…

Yüksek yalıtım özelliği ve su izolasyon sistemi sayesinde hem soğuk havayı engelleyen hem de ek bariyer oluşturarak yağmur, dolu ve kar erimeleri gibi hava şartlarından sizleri koruyan katlanır cam sistemleri ile yüksek konfor sizi bekliyor! Dikkat çekici ve modern tasarımları ile dekorasyonunuza uyum sağlayan katlanır cam sistemleri kusursuz görünümüyle dikkat çekiyor…

Siz de vaktini açık havada geçirmekten hoşlananlardansanız ya da restoran ve kafenizin daha çok müşteri ağırlamasını istiyorsanız hareketli cam sistemleri için bizi arayın!

katlanır cam

50 Yılı Aşkın Deneyim, Profesyonellik ve Kalite Efor Cam’da! Hareketli Cam Sistemlerinizi Büyük Titizlikle Hazırlıyoruz…

Sektörün en köklü markalarından biri olarak hareketli cam sistemleri başta olmak üzere ev ve iş yerlerinize konfor ve maksimum kullanım alanı kazandıracak hizmetler sunuyoruz. En iyi malzeme garantisiyle yıllara dayanan hareketli cam sistemleri üretiyor, satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde yanınızda oluyoruz. Mekanlarınıza sadece konfor değil, estetik ve modernliği de ulaştırıyoruz! Gelin, Efor Cam ayrıcalığını siz de yaşayın!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Hareketli cam sistemi tasarım ve üretimlerimizde her biri alanında deneyimli mimarlar, üretim ve montaj ekibimizle hizmet veriyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

Hareketli cam sistemleri için en yüksek kalite malzeme ve ekipman, modern ve ileri teknoloji üretim metotları kullanıyoruz.

Mekana Özel Projelendirme

Hareketli cam sistemlerini tasarlarken tamamen beğenilerinize ve beklentilerinize odaklanıyor, mekanınıza uygun çözümler üretiyoruz.

hareketli cam

Kusursuz ve Güvenli Montaj

Hareketli cam sistemlerinizin montajını deneyimli teknisyenlerimizle yapıyor, sizlere kusursuz bir kullanım garantisi veriyoruz.

Dayanıklılık ve Konfor

Hava koşullarına ve kullanım şartlarına dirençli hareketli cam modellerimizi uzun yıllar sorunsuz ve güvenli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Bakım ve Onarım Hizmeti

Hareketli cam sistemlerinizin kullanımı sırasında yaşadığınız sorunların çözümü ve ilk günkü işlevlerine ulaşmaları için servis desteği sunuyoruz.

Kimlerle Çalışıyoruz? Kalitemizin Mimarı Partnerlerimiz

Hareketli cam sistemlerimizi projelendirirken, üretirken ve uygularken deneyimli partnerlerimizin desteğinden yararlanıyoruz. Kalitemizin göstergesi, deneyimli iş ortaklarımızı siz de tanıyın…

Efor Cam Hareketli Cam Sistemleri ile Tanışın! Size Özel Çözümler Sunmak için Varız…

Verandanıza açılan bir kapı, balkonunuzu soğuktan koruyan bir sistem, yaşam standartlarınızı sandığınızdan daha çok arttıracak! Hareketli cam uygulamalarımız sayesinde yaz – kış kullanabileceğiniz mekanlar yaratabileceksiniz. Uzun yıllar sorunsuz kullanmak da cabası…

katlanır cam fiyatları

Bir Kahve İçmeye Gelin

Deneyimli ekibimizle tanışmak ve hareketli cam sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi ziyaret edin, bir çay/kahve içelim…

Ofisimiz »
sürme cam

Size Özel Tasarlayalım

Ev ve iş yerlerinizin ihtiyaçlarına, beklenti ve özel taleplerinize uygun hareketli cam sistemlerini projelendirelim.

Ürünlerimiz »
sürme cam fiyatları

Üretim ve Montajını Yapalım

Kaliteli ve dayanıklı malzemelerle hareketli cam üretimlerini yapalım, kusursuz montaj ve teknik destekle her zaman yanınızda olalım.

Fotoğraflar »
sürme cam balkon

Doğayla İç İçe Olun!

İstediğiniz her an bahçenizde olmanın, soğuk havalardan etkilenmemenin ayrıcalığını yaşayın, 4 mevsimi evinize taşıyın!

Müşteri Yorumları »
hareketli cam fiyatları

Mekanınıza Fonksiyon Kazandırın!

Hareketli Cam Sistemleri ile Ev ve İş Yerlerinize Ferahlık Katın…

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Hareketli cam sistemleri fiyatları; hareketli cam sistemleri tasarımlarından hangisini tercih edeceğinize, uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne, kullanılacak ekipman ve malzemelere, ekstra beklenti ve taleplerinize göre belirlenmektedir. Hareketli cam fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için satış ekibimize ulaşabilirsiniz.

Hareketli cam siparişleriniz için ilk olarak satış ekibimizle görüşmeniz gerekmektedir. Ardından keşif ekibimiz sizi ziyaret edecek ve mekanınızdaki ihtiyaçları belirleyecek. Hareketli cam sistemleri hakkında bilgi verdikten sonra renk ve model taleplerinizi alacağız. Hareketli cam üretimi sonrasında uygulama ve montaj aşamasına geçeceğiz. Anahtar teslim proje bitiminde sizlere bakım ve servis hizmetleri de sağlayacağız.

Hareketli cam sistemleri; genel olarak bahçe, veranda, balkon ve teraslarda kullanılmaktadır. Kurumsal amaçlarla restoran, kafe, hastane, eğitim kurumları, sosyal tesisler, çay bahçeleri, düğün ve nişan mekanları, organizasyon alanları ve diğer açık hava mekanlar için de uygundur.

Hareketli cam balkonlar için üretimde en iyi malzeme ve montajda en kaliteli iskeletler kullanılır. Yüksek ağırlıkları taşıma kapasitesi olan hareketli cam sistemleri, 10 – 12 mm’ye kadar kalın camlarla uygulanabilir. Dayanıklı taşıyıcı tekerleri ve pimleri ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Satış Danışmanımıza Sorun

efor cam iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06