Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Showroom
Kadıköy/İstanbul
Tütüncü Mehmet Efendi Cad. No: 33/D Göztepe/İSTANBUL

Uzmanlarımızla Görüşün

Efor Cam
Kartal / İstanbul
Petrol İş Mah. Meneviş Sok. No:20/C

Sıkça Sorulan Sorular

Efor Cam olarak; müstakil evler, teraslı ya da dubleks daireler, bahçesi olan apartmanlar ve verandalar için tavan kapama, cam ve gölgelendirme hizmetleri veriyoruz. Ayrıca otel, restoran, kafe, lokanta, düğün salonu, sosyal tesisler, belediye ve kamu binaları, kır düğünü mekanları, çay bahçeleri, nişan mekanları, organizasyon alanları ve diğer açık hava mekanlar için de rolling roof, bioklimatik pergola, kış bahçesi, cam balkon, giyotin cam, rüzgar kırıcı, sürme cam, zip perde sistemi sunuyoruz.

Efor Cam olarak tavan kapama, cam ve gölgelendirme sistemleri ürünlerimizi Türkiye’nin her şehrine ulaştırıyoruz. İstanbul Maltepe’de bulunan üretim merkezimiz ve Göztepe’deki showroomumuz ile başta Anadolu Yakası olmak üzere İstanbul’un tamamında satış, sevkiyat ve uygulama yapıyoruz.

Cam balkon fiyatları; cam balkon tasarımları arasından seçeceğiniz modele, cam balkon uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, kullanılacak ekipman ve aksesuarlar ile özel taleplerinize göre belirlenmektedir. Cam balkon fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için satış ekibimize ulaşabilirsiniz.

Rüzgar kırıcı sistemleri; ani rüzgara karşı dirençlidir ve hava şartlarından sizi maksimum düzeyde korur. Kaliteli üretim malzemesi ve yüksek işçilik kalitesiyle uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılabilir. Kırılma ve çatlamalara dirençli rüzgar kırıcı camlar, oldukça güvenlidir.

Bizi Arayın

efor cam iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06