Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Mimarlara Özel Çözümler

Projelerinize Efor Cam'dan Tam Kapsamlı Destek!

Mimari projelerinize özel tavan kapama, cam ve gölgelendirme sistemleri ihtiyacınız mı var? Efor Cam 50 yıllık deneyimi ile projelerinize hayat katacak!

Ev, site, villa, iş yeri, restoran, kafe, AVM, eğitim kurumu, hastane, kütüphane, kamu binası ya da organizasyon mekanı çalışmalarınıza özel kış bahçesi, cam balkon, pergola, bioklimatik rolling roof, hareketli cam sistemleri, rüzgar kırıcı, giyotin cam ve zip perde tasarım ve üretim hizmetleri veriyoruz. Uzman teknisyenlerimizle ürünlerimizin uygulamalarını yapıyor, bakım ve onarım ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz.

Efor Cam olarak yaratacağınız yeni yaşam alanları için zengin ürün seçeneklerinin yanında kurumsal partnerlik de sunuyoruz. Yaratıcı uygulamalar ve esnek tasarımlar için doğru adrestesiniz…

mimarlara özel çözümler

Kişisel ve Kurumsal Projelerinize Özel Cam Sistemleri

mimari projeler

Projenize Özel Danışmanlık

Daire, toplu konut, iş yeri ya da işletme projelerinize özel dekorasyon çözümlerini 50 yılı aşkın deneyimimiz ve ürün kalitemizle sizlere sunuyoruz.

Satış danışmanlarımızla birlikte mimari projenize uygun ürünleri belirliyor, keşif hizmetimizle mekanı inceliyoruz. İhtiyaç ve beklentilerinize olarak balkon, bahçe, teras ve verandalar için tavan kapama, cam ve gölgelendirme sistemleri arasından en uygun olanı seçiyoruz. Uzman teknisyenlerimizle aklınıza takılan soruları yanıtlıyor, yapacağımız çalışmaları tek tek anlatıyoruz.

En modern ve kullanışlı kış bahçeleri, cam tavanlar, açılır kapanır balkonlar ile satış sonrası uygulamalarla tam kapsamlı bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

En İyi Ürünler ve Fiyatlandırma

Dünyanın en iyi tavan kapama, cam ve gölgelendirme sistemlerini uygun fiyatlarla yaşam alanlarınıza ve işletmelerinize taşıyoruz.

Ailelerin keyifle vakit geçireceği balkonlar, kullanışlı iş yerleri, şık ve dikkat çekici restoran ve kafeler için açılır kapanır cam tavanlardan bioklimatik pergolalara, cam balkonlardan rüzgar kırıcılara, zip perdelerden giyotin camlara kadar farklı ürün alternatiflerimizi en uygun fiyatlarla edinmenizi sağlıyor, bizimle çalıştığınız süre zarfında bütçenizi boşa harcamanıza izin vermiyoruz.

İster villa ya da müstakil konutlar için kış bahçesi tasarlayın, isterseniz açılır kapanır balkonlar çizin, zengin ürün portföyümüzle her zaman yanınızdayız…

mimari proje tavan kapama sistemleri
mimari proje açılır kapanır tavan

Satış Sonrası Destek

Mimari projelerinize özel sunduğumuz satış hizmetleri dışında satış sonrasında da Efor Cam olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Konut ve iş yeri ile işletme projelerinizde sadece keşif, satış, üretim ve montaj desteği sağlamıyoruz; aynı zamanda satış sonrası servis hizmetlerimizle de yanınızda oluyoruz. Avrupa standartlarında, dayanıklı ve kaliteli ürünler sunarken ürünlerinizin montajını deneyimli teknisyenlerimizle yapıyor, periyodik bakım sunuyor, onarım hizmeti de veriyoruz.

Yüksek standartlarda ürünler ve profesyonel bir çözüm ortaklığı arıyorsanız Efor Cam ile yola çıkın, her türlü ihtiyacınıza çözüm bulalım…

Ev, İş Yeri ve AVM Projelerinize Özel Çözümlerimizi Öğrenmek İster misiniz?

Sıkça Sorulan Sorular

Konut ve site projeleriniz için kış bahçesi, açılır cam tavan, hareketli cam sistemleri, cam balkon, sürme cam balkon, pergola, bioklimatik pergola, giyotin cam sistemleri, rüzgar kırıcı, hareketli cam sistemleri, zip perde, tavan zip perde gibi ürünlerimiz bulunmaktadır.

Mimari projelerinizde çözüm ortaklığı için iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz showroom adresimizi ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müstakil evler, apartman, villa, iş yeri, ofis, restoran, kafe, çay bahçesi, AVM, otel, hastane, kütüphane, eğitim kurumu, düğün mekanları, etkinlik ve organizasyon alanları ile açık hava mekanı olan tüm ticari işletmeler için tavan kapama sistemleri, cam ve gölgelendirme sistemleri uygulamaları yapıyoruz.

Uzmanlarımızla Görüşün

efor cam iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06