Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Efor Cam

Yaşam Alanlarınıza Yenilik Katan Efor Cam Deneyimi…

1970’lerden bu yana yaşam alanlarınıza ve işletmelerinize özel çözümlerimizle mekanlarınıza değer katıyor, her mevsimin tadını çıkarmanız için çalışıyoruz.

Efor Cam olarak alanında uzman tasarım ve üretim ekibimiz, satış danışmanlarımız ve montaj personellerimiz, satış sonrası bakım ve onarım hizmetlerimizle tavan kapama, cam balkon, kış bahçesi, hareketli cam ve gölgelendirme sistemleri alanında profesyonel hizmet sunuyoruz. Yurt içi ve yurt dışında başarıyı yakalamış bir firma olarak klasik işleme cam ürünlerinin yanı sıra üretimi son derece hassas ve detaylı olan cam ürünlerini de imal ediyor; modern ve estetik ürünlerimizi yıllardır aynı kalitede sizlere ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz.

Yüksek kalite standartlarımızla, dayanıklı ve dikkat çekici, yenilikçi ve kullanışlı cam tavan, pergola, zip perde sistemleriyle ev ve iş yerlerinizi yeniden tasarlıyoruz!

efor cam

50+

Yıllık Deneyim

Cam balkon ve tavan, gölgelendirme ve pergola sistemlerinde 50 yılı aşkın deneyim.

250+

Ürün Seçeneği

Kış bahçesinden rüzgar kırıcıya, zip perdeden Rolling roof sistemine kadar zengin ürün gamı.

2000+

Tamamlanan Proje

Konutlar ve işletmeler için ürettiğimiz binlerce cam tavan, cam balkon, pergola ve zip perde.

%100

Müşteri Memnuniyeti

Efor Cam’ın sektörel deneyimi ve kalitesini yaşayan binlerce mutlu müşteri.

cam balkon firması

Vizyon & Misyon

Efor Cam olarak müşterilerimizin memnuniyetini ilk sırada tutmak, bu hedefle her zaman en iyi ürünleri ve hizmetleri sunmak vizyonumuzdur.

Sektörümüze fayda sağlayarak ve kendimizi sürekli geliştirerek kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratmak, rekabetçi bir bakış açısıyla markamızın pazar hacmini büyütmek önceliklerimizdendir. Misyonumuz ise; modern ve yenilikçi ürünlerimizi erişilebilir kılarak uygun maliyetlerle müşterilerimize ulaştırmak, insana ve çevreye duyarlılığımızla öncü ve örnek gösterilen bir firma olmaktır.

Bağlı bulunduğu değerler çerçevesinde gelişen teknolojiyi takip ederek ve mevcut uzmanlığını daima en üst seviyede tutarak müşterilerinin ihtiyaçlarına kusursuz şekilde cevap veren bir marka haline gelmek en büyük hedefimizdir.

Ekibimiz

Her biri alanında uzman ve deneyimli ekibimizle evlerinizden işletmelerinize kadar dilediğiniz her yerde kaliteli hizmet alacağınızın garantisini veriyoruz!

Profesyonel tasarımcılarımız ve mimarlarımız, montaj ekibimiz ve teknisyenlerimiz, satış danışmanlarımız ve müşteri ilişkileri sorumlularımızla üretimden teslimata, uygulamadan satış sonrası bakım ve onarıma kadar tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler sunuyoruz. Evlerinizi kendi evimiz gibi, işletmelerinizi kendi işimiz gibi görüyor, daima güler yüzle sizleri karşılıyoruz.

50 yıldır gelişen ve büyüyen bir kadroyla sizlere hizmet veriyor, memnuniyetinize odaklanıyor ve her zaman işimizi en iyi şekilde yapmak için çalışıyoruz. Gelin, tanışalım…

tavan kapama firması
hareketli cam firması

Kalite Politikamız

Kış bahçesinden tavan kapamaya, cam balkonlardan zip perdelere kadar tüm uygulamalarımızda uluslararası standartlara uygun hareket ediyoruz!

Hizmetlerimizin tasarım aşamasından uygulanmasına kadar geçen süreçte memnuniyetinizi sağlayacak kaliteli ve hatasız üretim yapmaya, maksimum verim ve kullanışlılık sunmaya odaklanıyoruz. Doğa dostu, özgün ve faydalı çalışma prensibimizle tüm hizmet kalemlerimizde sektörün en iyisi olmak için çalışıyoruz.

Satış öncesi ve sonrasında her türlü soru ve sorunlarınızda yanınızda olarak kalitemizi sürekli kılmaya devam ediyor, yaşam alanlarınızdan konforu eksik etmiyoruz.

Referanslarımız - Kurumsal Tavan Kapama ve Cam Sistemleri Çözümleri Sunduğumuz Markalar

Efor Cam olarak 50 yılı aşkın deneyimimizle Türkiye’nin en köklü markalarına hizmet veriyoruz. Tavan kapama ve cam sistemlerimizi, hareketli cam tasarımlarımızı ve zip perde ürünlerimizi tercih eden müşterilerimiz:

Kimlerle Çalışıyoruz? Kalitemizin Mimarı Partnerlerimiz

Tavan kapama, hareketli cam sistemleri, kış bahçesi, bioklimatik pergola ve gölgelendirme sistemlerimizi projelendirirken, üretirken ve uygularken deneyimli partnerlerimizin desteğinden yararlanıyoruz. Kalitemizin göstergesi, deneyimli iş ortaklarımızı siz de tanıyın…

Gösterilecek görsel bulunamadı.

Efor Cam Ayrıcalıkları Mekanınızda! Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Tavan kapama, cam balkon, kış bahçesi, pergola, bioklimatik rollig roof, hareketli cam sistemleri ve zip perde uygulamalarımızdan fotoğraflar ile hizmetlerimizi inceleyin; siz de Efor Cam ayrıcalıklarından yararlanmak için vakit kaybetmeyin…

Bahçe ve Balkonlarınızı Yeni Bir Yaşam Alanına Dönüştürün!

Sosyal Medyada Biz

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06