Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Albert Genau Fiyat

Albert Genau Cam Balkon Pahalı mı?

Albert Genau, kaliteli cam balkon ve dış mekan yaşam alanları için sunduğu yenilikçi çözümlerle tanınan bir markadır. Albert Genau, müşterilerine estetik tasarımlar, dayanıklı malzemeler ve uzun ömürlü kullanım sağlayan ürünler sunarak dikkat çekmektedir. Ancak, Albert Genau ürünlerinin fiyatları, bazı etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Bu faktörler arasında balkonun boyutu, tasarımı, kullanılan malzemenin kalitesi ve ek talepler yer almaktadır. Bu yazıda, Albert Genau cam balkon fiyatlarını etkileyen faktörleri ve fiyat aralıklarını detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Albert Genau fiyat bilgisi almak isteyenler ve Albert Genau cam balkon fiyatlarını merak edenler, yazımızı okumaya devam edin.

[widget-139]

Cam Balkon Fiyatları Nasıl Hesaplanır? Albert Genau M2 Fiyatları

Cam balkon yaptırmak isteyenler ilk olarak cam balkon fiyatlarını merak ederler. Albert Genau cam balkon fiyatları metrekare cinsinden fiyatlandırılır. Albert Genau fiyat hesaplaması yapılırken balkonun uzunluğu ile yüksekliği çarpılarak öncelikle metrekaresi hesaplanır. Ardından cam balkon m2 fiyatı çarpılarak Albert Genau cam balkon fiyatı hesaplanır. 

Albert Genau cam balkon fiyatları hesaplanırken tek bu hesaplama yeterli değildir. Balkonun şekline bağlı olarak gerekli ek malzemeler, imalat ve montajda ihtiyaç duyulan malzemeler, müşteri beklenti ve ihtiyaçları da göz önünde bulundurularak cam balkon fiyatı hesaplanır. Ortalama Albert Genau cam balkon m2 fiyatları 2500 – 5000 TL arasında özelliklerine bağlı olarak değişmektedir.

Cam Balkon Fiyatlarını Ne Etkiler?

Albert Genau fiyat listesi vermeden önce Albert Genau cam balkon fiyatları üzerinde etkili olan faktörlerden bahsedelim. Albert Genau cam balkon m2 fiyatları üzerinde etkili olan konular:

Cam Balkon Modelleri

Albert Genau fiyat listesi üzerinde ilk etmen cam balkonun modelidir. Katlanır cam balkon, ısıcamlı balkon, sürme cam balkon modelleri arasından seçtiğiniz cam balkon türüne göre Albert Genau cam balkon fiyatı değişecektir. 

Alüminyum Profiller

Albert Genau cam balkon m2 fiyatları üzerinde kullanılan alüminyum profiller de etkilidir. Bazı alüminyum profiller hurda malzemeden imal edilir ve kalitesiz olur. Bu nedenle fiyatları uygun olabilir. Alüminyum profillerin uygun alaşımda olması, rengi, deseni Albert Genau m2 fiyat için önemlidir. 

Cam Çeşidi

Cam balkon fiyatları için etkili olan bir diğer unsur camdır. İthal cam adı altında satın alınan kalitesiz camlar uygun fiyatlı olurken şişecam yetkili satıcılarından alınan camlar daha pahalıdır. Ayrıca ısıcam özellikli cam seçimi Albert Genau fiyat aralıklarını etkilemektedir. Renkli cam kullanıldığında ise daha maliyetli bir sonuç ortaya çıkacaktır. 

Cam Balkon Tekerleri ve Aksamları

Albert Genau cam balkon fiyatları üzerinde kullanılan cam balkon sisteminin aksamlarının paslanmaz olup olmaması çok önemli etkendir. Tekerlerin içindeki rulmanlar, nem ve suya karşı paslanmaz özellikte olduğunda daha maliyetlidir. Ayrıca plastik parçaların kalitesi, UV dayanımı olup olmaması da Albert Genau cam balkon m2 fiyatı için önemlidir. 

Cam Balkon Şekli 

Köşeli ve yay şeklindeki balkonlar için Albert Genau cam balkon fiyatları daha yüksektir. Çünkü açılı birleşim lamelleri, açılı kapak takımları veya açılı birleşim profillerine ihtiyaç duyulmaktadır. Albert Genau fiyat hesaplaması yapılırken bu ekstra malzemeler etkili olmaktadır. 

Cam Balkon İşçiliği

Cam balkonlar her balkona özel projelendirilmektedir ve bu nedenle özel işçilik gerektirir. Albert Genau fiyatları belirlenirken de işçilik detayları hesaba katılmalıdır. Balkonun boyutları, özellikleri ve tasarımı m2 fiyatlarını değiştirecektir. 

Cam Balkon Yüksekliği

Albert Genau cam balkon fiyatı m2 olarak hesaplandığı için cam balkonun yüksekliği arttıkça, cam balkon metrekare birim fiyatı düşmektedir. Bunun nedeni, 1,5 metre yüksekliğindeki cam balkona da, 2,5 metre yüksekliğindeki cam balkona da aynı alüminyum ve teker kullanılırken, değişen tek şey kullanılan camın metre karesinin artmasıdır.

Garanti Süresi ve Kapsamı

Albert Genau cam balkon fiyatı üzerindeki bir diğer etken de cam balkon garanti süresi. Doğru malzeme kullanan, imalat ve montaj için garanti veren, yetkili Albert Genau satıcısı olan firmaların cam balkon fiyatları elbette daha yüksek olacaktır. 

[widget-140]

Albert Genau Giyotinli Cam Balkon Fiyat

Albert Genau cam balkon fiyatları hakkında bilgi verdik. Söylediğimiz tüm kriterler Albert Genau giyotinli cam balkon fiyat aralıkları için de geçerli. Giyotin cam balkonun boyutları, balkonun şekli, kullanılan malzeme, renkler, cam çeşidi fiyatlar üzerinde etkilidir. Ortalama 7000 – 1000 TL’den başlayarak değişen Albert Genau giyotinli cam balkon fiyatları için yetkili bayilerden bilgi almak daha doğrudur. 

Albert Genau Tam Balkon Fiyatları

Albert Genau tam balkon fiyatları cam balkonlardan daha yüksek olabilir. Isıcamlı olup olmaması da fiyatları etkileyecektir. Balkonun ebatları, tasarımı, gereken işçilik ve diğer etmenler de dahil olduğunda özel bir hesaplama yapmak gerekecektir. Yine de ortalama olarak m2 5000 – 10000 TL arasında fiyatlar görebilirsiniz. Albert Genau cam balkon bayileri sizlere net bilgi verecektir.

Albert Genau Tiara Twinmax Fiyatları

Albert Genau Tiara Twinmax fiyatları en güncel cam balkon sistemleri olduğu için bütçenizi biraz zorlayabilir. Ancak maliyetini karşılayan ve uzun yıllar sorunsuz kullanılan Albert Genau cam balkon sistemi olarak avantajlıdır. Albert Genau fiyat olarak twinmax modellerinde ortalama 7000-8000’e kadar metrekare fiyatları görebilirsiniz. 

Yetkili Satış Bayilerinden Satın Alın!

Albert Genau yetkili satış bayisi listesinde yer almayan firmalardan cam balkon, pergola ya da kış bahçesi satın almayın.

Yetkili Bayi Efor Cam ile Ekonomik ve Konforlu Albert Genau Cam Balkon 

Albert Genau fiyat listesi için yetkili satış bayilerinden destek alabilirsiniz. Ancak cam balkon yaptırırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlar; balkon yaptırılacak firmanın uzmanlığı, yetkili satıcı olup olmadığı, cam balkon profil ve aksamlarının ne kadar kaliteli temin edildiği, servis ve garanti konusunda hizmet verip vermediği, bakım ve tadilat yapıp yapmadığı, müşteri yorumlarıdır.

Efor Cam olarak Albert Genau yetkili satış bayisi garantimizle sizlere en yeni ve uygun fiyatlı Albert Genau cam balkonların satış, montaj ve servis süreçlerinde destek oluyoruz. Deneyimli ve profesyonel ekibimizle mekanlarınıza özel cam balkon projelerine imza atıyoruz. Albert Genau m2 fiyat ve Albert Genau cam balkon fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06