Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Albert Genau

Maksimum Isı Yalıtımı Maksimum Konfor…

Cam balkon sistemlerinin en iyisi olan Albert Genau, maksimum yalıtım özelliği ile kış aylarında bile balkon keyfi yapmanızı sağlıyor!

Sektörde ilk defa, mıknatıslı conta, özel uzunluktaki kıl fırça ve EPDM conta kombinasyonunun birlikte kullanan Albert Genau, hem görsellik hem de fonksiyon açısından standart cam balkonlardan ayrılarak, balkonunuzu evinizin kullanışlı bir odası haline getiriyor. Daha büyük ve %100 paslanmaz tekerlerle taşınan geniş cam paneller, manzaranızı daha geniş ve etkileyici kılıyor. Gizli su tahliye sistemi, ABL özel kilitleme sistemi, kollu ispanyolet kilit, jaluzi perde ve daha fazlası Albert Genau ayrıcalığıyla sizi bekliyor!

Siz de balkonlarınızı daha kullanışlı ve güvenli hale getirmek istiyorsanız Albert Genau kalitesi ile vakit kaybetmeden tanışın…

albert genau

Balkonlarınızı Her Mevsim Kullanın!

Efor Cam Deneyimiyle Albert Genau Evlerinize Geliyor! Fonksiyonel ve Güvenli Cam Balkon Modelleri ile Tanışın…

Balkonlarınızı yaz – kış kullanmak istiyor ancak hangi marka ve model cam balkon tercih edeceğinizi bilmiyor musunuz? Dünyanın en iyi cam balkon üreticilerinden Albert Genau’nun üretici bayisi olarak sizlere birbirinden kullanışlı modeller sunuyoruz. Ev ve iş yerlerinize uygun Albert Genau cam balkon seçeneklerimizden en uygununu gelin, birlikte belirleyelim…

Albert Genau Uygulamalarımıza Yakından Bakın! Kişisel ve Kurumsal Talepleriniz İçin Bize Ulaşın…

Cam balkon sistemlerinde lider Albert Genau ile tanışın! Üretici ve uygulama bayisi olarak Albert Genau ürünlerine özel yaptığımız çalışmalara yakından bakın, siz de mekanlarınızı bu kalite ile buluşturun…

Albert Genau Çözümleri İçin Efor Cam’ı Arayın!

albert genau satan firmalar

Yüksek Yalıtım ve Dayanıklılık

5 kat daha fazla yalıtım özelliği ile Albert Genau cam balkon sistemleri, mekanlarınızda ısıyı maksimum düzeyde koruyor!

Tek cama göre 5 kat daha fazla yalıtım sağlayan Albert Genau, Avrupa Test Sertifikalı bir cam sistemi olup sınıfında ulaşılabilmiş en yüksek hava, su, rüzgar, ses yalıtımını sağlar. 1440 saat tuz testine tabii tutulmuş Albert Genau cam sistemleri, paslanmaz tekerleri ile ömür boyu kullanım garantisi vermektedir. İspanyolet kilitleri ile ekstra güvenlik sağlayan cam balkonlar, şık tasarımlarıyla da göz doldurmaktadır.

Siz de sıcak mekanlar yaratmak istiyor aynı zamanda da aileniz ve sevdikleriniz için güvenli olsun istiyorsanız Albert Genau cam balkon sistemleri ile uluslararası standartlar sunuyor!

İşlevsel Çalışma Sistemi

Rahat açılıp kapanan geniş kanatlar sayesinde iple ya da zincirle uğraşmadan cam balkonlarınızı kolaylıkla açıp kapatabileceksiniz!

Kumanda ile kontrol edilebilen Albert Genau cam balkon sistemleri yalın ve akıllı tasarımları sayesinde konforlu bir kullanım yaratıyor. Patentli hareketli kapak profili, sistemin açılması sırasında olası el-parmak sıkışmalarını önlerken tüm kanatlar, konforlu şekilde, en az sürtünme ve ses ile hareket eder, açılıp, kapanıyor. 150 kg panel taşıma kapasitesine sahip, Albert Genau patentli, paslanmaz rulmanlı, yükseklik ayarı yapılabilen tekerler, mekanınıza lüks katıyor.

Sessiz hareket eden, otomatik kontrol edilebilen ve kolay kitleme mekanizmasına sahip Albert Genau cam sistemleri sayesinde kendinizi hiç yormayacaksınız…

albert genau cam balkon modelleri
albert genau modelleri

Geniş Uygulama Alanı

Albert Genau’nun farklı cam balkon ve hareketli cam sistemleri ile köşe profillere ihtiyaç duymadan mekanınızı tasarlayabileceksiniz.

Kesintisiz manzara istenen yerler, açılı balkonlar ya da ara bölme veya pergola altları için Albert Genau zengin uygulama seçenekleri sunuyor. Kolay montaj özellikleri, mekana uygun tasarım avantajı sayesinde Albert Genau cam balkon sistemleri, oteller, hastaneler, restoranlar, kafeler, spor merkezleri, perakende, alışveriş merkezleri, eğitim ve showroom gibi yaşam alanlarının tümünde, ihtiyaç duyduğunuz her yerde uygulanabiliyor.

Özel tasarım dikey profilleri ve kolay kayan kanatları sayesinde mekanı tamamen açık hale getirebilen Albert Genau cam sistemleri her açıda her balkona tam uyum sağlayacak…

50 Yılı Aşkın Deneyim, Profesyonellik ve Kalite Efor Cam’da! Albert Genau Yetkili Üretici Bayisi…

Sektörün en deneyimli firmalarından biri olarak cam balkon sistemlerinin lideri Albert Genau’yu sizlerle buluşturuyoruz. 38 Avrupa ülkesinde geçerli Avrupa Patent Ofisi (European Patent Office) tarafından onaylanan Albert Genau’nun en yeni ve modern ürünlerine profesyonel hizmetlerle erişmenizi sağlıyoruz. Mekanlarınıza sadece konfor değil, estetik ve modernliği de ulaştırıyoruz! Gelin, Efor Cam ayrıcalığını siz de yaşayın!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Albert Genau cam sistemleri tasarım ve üretimlerimizde her biri alanında deneyimli mimarlar, üretim ve montaj ekibimizle hizmet veriyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

Albert Genau’nun Avrupa standartlarında ve yüksek sınıf kategorisindeki ürünlerini modern ve ileri teknoloji üretim metotları ile üretiyoruz.

Mekana Özel Projelendirme

Albert Genau cam balkon sistemlerini tasarlarken tamamen beğenilerinize ve beklentilerinize odaklanıyor, mekanınıza uygun çözümler üretiyoruz.

albert genau

Kusursuz ve Güvenli Montaj

Albert Genau cam balkonların montajını deneyimli teknisyenlerimizle yapıyor, sizlere kusursuz bir kullanım garantisi veriyoruz.

Dayanıklılık ve Konfor

Hava koşullarına ve kullanım şartlarına dirençli Albert Genau cam balkonlarınızı uzun yıllar sorunsuz ve güvenli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Bakım ve Onarım Hizmeti

Albert Genau cam balkon kullanımı sırasında yaşadığınız sorunların çözümü ve ilk günkü işlevlerine ulaşmaları için servis desteği sunuyoruz.

Albert Genau ve Efor Cam İşbirliği Mekanlarınıza Geliyor! Size Özel Çözümler Sunmak için Varız…

Tamamı Avrupa standartlarında, Türkiye’nin en çok satılan cam balkon markası olma özelliğine sahip, 2 yıl garantili Albert Genau cam balkon sistemleri ile kullanışlı bir balkon, teras ya da bahçe yaratmaya ne dersiniz? Ev ve iş yerleriniz, restoran ve kafeleriniz için özel çözümlerimizi uzmanlarımızdan öğrenin…

albert genau

Bir Kahvemizi İçin!

Deneyimli ekibimizle tanışmak ve Albert Genau cam balkon sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi ziyaret edin, bir çay/kahve içelim…

Showroom »
albert genau satan firmalar

Size Özel Tasarlayalım

Ev ve iş yerlerinizin ihtiyaçlarına, beklenti ve özel taleplerinize uygun Albert Genau cam balkon sistemlerini projelendirelim.

Ürünler »
cam balkon sistemleri

Üretim ve Montajını Yapalım

Kaliteli ve dayanıklı malzemelerle Albert Genau cam balkon üretimlerini yapalım, kusursuz montaj ve teknik destekle her zaman yanınızda olalım.

Fotoğraflar »
cam balkon

Kahvaltılarınıza Gün Işığı Katın

Ailenizle ve dostlarınızla günün en güzel saatlerinde kahvaltı yapın, gölgenin ve serinliğin keyfini yaşayın…

Müşteri Yorumları »
albert genau fiyatları

Mekanınızın Havasını Değiştirin…

Albert Genau Cam Balkon, Sürme ve Hareketli Cam Sistemleri Sizi Bekliyor!

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Efor Cam Albert Genau üretici ve satış bayisi olarak; cam balkon ve katlanır cam sistemleri, tam balkon sistemleri, sürme cam balkon sistemleri, rüzgar kırıcı cam sistemleri, giyotin cam sistemleri, hareketli cam sistemleri, küpeşte korkuluk sistemleri ürünlerinin satışın yapıyoruz.

Albert Genau fiyatları, tercih ettiğiniz Albert Genau cam balkon ve katlanır cam sistemleri, tam balkon sistemleri, sürme cam balkon sistemleri, rüzgar kırıcı cam sistemleri, giyotin cam sistemleri, hareketli cam sistemleri, küpeşte korkuluk sistemleri modellerine, uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne ve özel taleplerinize göre belirlenmektedir. Albert Genau fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için satış ekibimize ulaşabilirsiniz.

Albert Genau cam balkon ve katlanır cam sistemleri, tam balkon sistemleri, sürme cam balkon sistemleri, rüzgar kırıcı cam sistemleri, giyotin cam sistemleri, hareketli cam sistemleri, küpeşte korkuluk sistemleri ürünlerinin tamamında satış sonrası bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz.

Albert Genau; 38 Avrupa ülkesinde geçerli Avrupa Patent Ofisi (European Patent Office) tarafından onaylanan sertifika ile yüksek kalite sertifikası sahibi, en iyi cam balkon ve hareketli cam sistemi üreticilerindendir. Tüm ürünlerinde 2 yıl garanti veren Albert Genau; 5 kat daha fazla yalıtım özelliği olan, 150 kg panel taşıma kapasitesine sahip, otomatik ve sessiz açılıp kapanma özellikli, parmak sıkışmasını önleyen teknolojili, özel 90 derece profili sayesinde de her balkona uyum sağlayan ürünler üretmektedir. Bu ayrıcalıklar ve daha fazlası markanın kullanıcılarına sunduğu avantajlardır.

Uzmanımıza Sorun

albert genau iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06