Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Tavan (Sky) Zip Perde

Güneşin Zararlı Etkilerinden Uzaklaşın…

Cam tavanlı balkon ve teraslarınız, veranda ve bahçelerinizi daha kullanışlı hale getiren, sizi güneşten ve yağmurdan koruyan tavan zip perde sistemleri ile tanışın!

Kumandalı kontrol avantajı, zengin renk seçenekleri, modern ve şık tasarımları ile zip perdeler, evlerinize yeni bir yaşam alanı, işletmelerinize konforlu mekanlar kazandıracak. Hava koşullarına dirençli, suya ve neme dayanıklı, aşınmaz – yanmaz tavan zip perdeler sayesinde yaz – kış balkon ve teraslarınızın tadını çıkarabilirsiniz…

İstediğiniz an gün ışığını mekanınıza alın, istediğiniz an gölgelik bir alan yaratın; açılır kapanır tavan zip perde sistemleri ile mevsimler sizi etkilemeyecek!

tavan zip perde

Cam Tavanlarınızı Zip Perdelerle Kaplayın…

Efor Cam Tavan Zip Perde Sistemleri ile Masmavi Gökyüzünün ve Yıldızların Tadını Çıkarın!

Teraslarınızdan güzel bir manzara izlemek, balkon ve bahçelerinizi daha verimli kullanmak istiyorsanız tavan zip perde sistemleri tam size göre! Güneşten, rüzgardan ve yağmurdan etkilenmeyen tavan zip perdeler ile yaşam alanlarınızı özelleştirin…

tavan zip perde sistemleri

Tasarım

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınızı belirliyor, tamamen mekanınıza özel tavan zip perde sistemlerini farklı renk ve modellerde tasarlıyoruz.

tavan zip perde modelleri

Üretim

Uzman ekibimiz, en iyi malzeme kalitesi ve yüksek teknolojimizle tavan zip perdelerinizin üretimini en hızlı şekilde tamamlıyoruz.

tavan zip perde fiyatları

Uygulama

Deneyimli teknisyenlerimizle projeye uygun olarak tavan zip perde montajını ve uygulamasını özenle yapıyor ve sizlere teslim ediyoruz.

Satış Öncesi ve Sonrası Danışmanlık

Sektörel deneyimimiz, yaratıcı tasarımcılarımız, teknik ekibimiz ve satış danışmanlarımızla tavan zip perde sistemi çözümlerinde satış öncesi ve sonrası destek sunuyoruz.

Tavan Zip Perde Uygulamalarımıza Yakından Bakın! Kişisel ve Kurumsal Talepleriniz İçin Bize Ulaşın…

Hava şartlarından etkilenmeden, manzaranın, yağmurun ve güneşin tadını çıkararak balkon ve bahçelerinizde, teras ve verandalarınızda vakit geçirmek ister misiniz? Yaz – kış açık alanlarınızı ve işletmenizin en güzel noktalarını kullanmanıza olanak veren tavan zip perde tasarımlarımızı ve tamamlanan projelerimizi yakından görün!

Kaliteli Çözümler İçin Efor Cam’ı Arayın!

tavan zip perde sistemleri

Otomatik Kullanım Avantajı

Kumandalı kullanım ayrıcalığı ile tavan zip perdelerinizi kolaylıkla kontrol edebilecek, istediğiniz oranda açıp kapatabileceksiniz.

Cam tavanlarınızın üzerine direkt monte edilebilen zip perde tavan sistemleri farklı güçte motor entegrasyonu sayesinde istenilen şekillerde hareket edebiliyor. Sun screen, ferrari soltis ve dickson gibi kaliteli kumaşlardan üretilen zip perdelerin kontrolü tamamen sizde olurken her mekana kolaylıkla uygulanabilirliği ile avantaj sağlıyor.

Restoranlardan kafelere, çay bahçelerinden otellere kadar geniş bir kullanım alanı olan tavan zip perdelerinizi dilediğiniz an açıp kapatabilir, fazla ışığı ve ısıyı kesebilirsiniz.

Maksimum Güvenlik

Tavan zip perdelerde aradığınız dayanıklılık ve hava şartlarına dirençse Efor Cam kalitesi ile tanışmanızın zamanı gelmiş demektir!

Akıllı fermuar sistemi sayesinde rüzgâr geçirmeyen, yıpranma ve aşınma sorunları olmayan, güneşe, , rüzgara, yağmura ve neme dayanıklı tavan perde sistemi uygulamalarımızla bahçe ve balkonlarınızı yeni bir yaşam alanına çevirebilir, işletmeleriniz için konforlu alanlar yaratabilirsiniz. Sky zip perdeler, güneşin ultraviyole ışınlarına maruz kalmanızı önler, ferah ve geniş, konuklarınız tarafından tercih edilebilir ortamlar oluşturmanızı destekler

Maksimum dirençleri ile uzun yıllar tavan zip perdelerinizi sorunsuz kullanacak, iç ve dış mekanlarınızı birbirine entegre ederek uyumu yakalayacaksınız…

tavan zip perde modelleri
tavan zip perde fiyatları

Yüksek Dayanıklılık

Güneşe, rüzgara, yağmura ve neme dayanıklı bir tavan perde sistemi arıyorsanız zip perdeler tam size göre!

Akıllı fermuar sistemi sayesinde kumaş rüzgâr geçirmeyen, aşınma ve yıpranma yapmayan tavan zip perde sistemleri, konfor, tasarım ve dayanıklılık baz alınarak evlerinize iç mekan tasarımı konusunda kolaylık sağlarken, iş yerlerinizde de daha tercih edilebilir ortam sağlar. Sky zip perdeler, güneşin ultraviyole ışınlarına maruz kalmanızı önler, ferah ve geniş alanlar yaratmanıza destek olur.

Uzun yıllar tavan zip perdelerinizi gönül rahatlığıyla kullanabilir, iç ve dış mekanlarda ayrıcalıklı bir deneyim ile yaşam alanlarınızın tadını çıkarabilirsiniz…

50 Yılı Aşkın Deneyim, Profesyonellik ve Kalite Efor Cam’da! Tavan Zip Perdelerinizi Büyük Titizlikle Hazırlıyoruz…

Sektörün en köklü markalarından biri olarak tavan zip perde sistemleri başta olmak üzere ev ve iş yerlerinize konfor ve maksimum kullanım alanı kazandıracak hizmetler sunuyoruz. En iyi malzeme garantisiyle yıllara dayanan tavan zip perdeler üretiyor, satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde yanınızda oluyoruz. Mekanlarınıza sadece konfor değil, estetik ve modernliği de ulaştırıyoruz! Gelin, Efor Cam ayrıcalığını siz de yaşayın!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Tavan zip perde tasarım ve üretimlerimizde her biri alanında deneyimli mimarlar, üretim ve montaj ekibimizle hizmet veriyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

Tavan zip perde sistemleri için en yüksek kalite malzeme ve ekipman, modern ve ileri teknoloji üretim metotları kullanıyoruz.

Mekana Özel Projelendirme

Tavan zip perdelerinizi tasarlarken tamamen beğenilerinize ve beklentilerinize odaklanıyor, mekanınıza uygun çözümler üretiyoruz.

en iyi tavan zip perde markaları

Kusursuz ve Güvenli Montaj

Tavan zip perde sistemlerinizin montajını deneyimli teknisyenlerimizle yapıyor, sizlere kusursuz bir kullanım garantisi veriyoruz.

Dayanıklılık ve Konfor

Hava koşullarına ve kullanım şartlarına dirençli tavan zip perde modellerimizi uzun yıllar sorunsuz ve güvenli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Bakım ve Onarım Hizmeti

Tavan zip perde sistemlerinizin kullanımı sırasında yaşadığınız sorunların çözümü ve ilk günkü işlevlerine ulaşmaları için servis desteği sunuyoruz.

Firma/Kişi Referanslarına Vurgu Yapan Bir Reklam Spotu!

Firmanın/kişinin sahip olduğu referanslar, çalışma ortakları ve partnerleri hakkında ilgi çekici, kalite vurgusu yapan, müşteri algısını etkileyecek ortalama 250 karakterlik tanıtım içeriğini bu alana yazabilirsiniz.

Efor Cam Tavan Zip Perde Sistemleri ile Tanışın! Size Özel Çözümler Sunmak için Varız…

Yaz aylarında balkon ve bahçelerinizi kullanamıyor musunuz? İşletmenizde konuklarınızı ağırlayacak yeni bir mekana mı ihtiyacınız var? Avan zip perde sistemleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak! Efor Cam olarak mekanlarınızın daha kullanışlı ve konforlu olması için çalışıyoruz. Gelin, tanışalım…

sky perde

Bir Kahve İçmeye Gelin

Deneyimli ekibimizle tanışmak ve tavan zip perde sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi ziyaret edin, bir çay/kahve içelim…

Ofisimiz »
tavan perde sistemleri

Size Özel Tasarlayalım

Ev ve iş yerlerinizin ihtiyaçlarına, beklenti ve özel taleplerinize uygun tavan zip perde sistemlerini projelendirelim.

Ürünlerimiz »
sky perde sistemleri

Üretim ve Montajını Yapalım

Kaliteli ve dayanıklı malzemelerle tavan zip perdelerinizin üretimlerini yapalım, kusursuz montaj ve teknik destekle her zaman yanınızda olalım.

Fotoğraflar »
tavan zip perde modelleri

Güneşin Etkilerinden Korunun!

Yazın en güzel günlerinde güneşin zararlı etkilerine maruz kalmadan bahçe, balkon ve teraslarınızı tavan zip perdeler sayesinde kullanın…

Müşteri Yorumları »
tavan zip perde fiyatları

İstediğiniz An Gölgede Olun!

Tavan Sky Zip Perde Sistemleri Teraslarınıza Çok Yakışacak!

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Tavan zip perde fiyatları; tavan zip perde modellerinden hangisini seçeceğinize, uygulama yapılacak alanın genişliğine, kullanılacak malzeme ve ekipmanlara, ekstra taleplerinize göre belirlenmektedir. Tavan zip perde fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için satış ekibimize ulaşabilirsiniz.

Tavan zip perde siparişleriniz için ilk olarak satış ekibimizle görüşmeniz gerekmektedir. Ardından keşif ekibimiz sizi ziyaret edecek ve mekanınızdaki ihtiyaçları belirleyecek. Tavan zip perde hakkında bilgi verdikten sonra renk ve model taleplerinizi alacağız. Tavan zip perde üretimi sonrasında uygulama ve montaj aşamasına geçeceğiz. Anahtar teslim proje bitiminde sizlere bakım ve servis hizmetleri de sağlayacağız.

Tavan zip perdeler; evlerde balkon, teras, veranda, bahçe gibi alanlar için uygundur. Cam tavanlı balkon ve teraslarda, veranda üstlerinde uygulama yapılabilir. Restoran, kafe, çay bahçeleri, oteller, hastaneler, eğitim kurumları, sosyal tesisler, kamusal alanlar, düğün ve nişan mekanları, organizasyon alanları gibi işletmeler de tavan zip perdelerden yararlanabilir.

Tavan zip perde sistemleri; yanmayan, neme dayanıklı, küf ve bakteri oluşturmayan, esnek ve kolay temizlenebilen kumaşlar ile uygulanmaktadır. Güneş, rüzgar ve yağmur gibi hava faktörlerine karşı dirençli olan tavan zip perdeleri yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Satış Danışmanımıza Sorun

efor cam iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06