Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Albert Genau Cam Balkon

Isıcamlı ve Katlanır Cam Balkon Kalitesiyle Tanışın!

Albert Genau cam balkon sistemleri, modern yaşamın vazgeçilmez unsurlarından biri haline gelmiştir. Bu sistemler, balkonları dört mevsim kullanılabilir hale getirerek, kullanıcılarına konforlu ve estetik bir ortam sunar. Albert Genau'nun kalitesi ve güvenilirliğiyle üretilen cam balkonlar, mekanlara ferahlık ve genişlik katarak, yaşam alanlarını daha kullanışlı hale getirir. Estetik görünümüyle de dikkat çeken Albert Genau cam balkon sistemleri, evlerin, otellerin, restoranların ve iş yerlerinin vazgeçilmez tercihlerinden biridir. Bu yazıda, Albert Genau cam balkon sistemlerinin özellikleri, avantajları ve kullanım alanları hakkında detaylı bilgilere yer vereceğiz.

[widget-139]

Albert Genau Cam Balkon Modelleri

Albert Genau cam balkon modelleri olarak ısıcamlı balkonlardan eşiksiz cam balkonlara kadar pek çok farklı seçenek var. Her biri Albert Genau’nun eşsiz kalitesi ile üretilen cam balkon modelleri arasından seçim yaparken ihtiyaçlarınıza ve mekanınızın özelliklerine göre tercihte bulunmanız gerekir. Albert Genau cam balkon özellikleri ve modellerin birbirinden farklarını merak ediyorsanız biraz da bu konudan bahsedelim…

Albert Genau Isıcamlı Cam Balkon Tiara Twinmax

Albert Genau cam balkon modelleri arasından en çok tercih edilen ısıcamlı cam balkon Tiara Twinmax, 5 kat daha fazla yalıtımla daha yüksek konfor sunuyor. Isıcamlı cam balkon Tiara Twinmax, yazın balkonunuzun serin, kışınsa sıcak olmasını sağlıyor.

İlk kez Albert Genau tarafından tasarlanan İspanyolet kilit sistemine sahip olan Albert Genau Tiara Twinmax, standart zincirli kilitlere göre çok daha kullanışlı olmasıyla avantajlıdır ve güvenlidir. Avrupa Test Sertifikalı cam balkon sistemi Tiara Twinmax, yağmurlu ve soğuk havalarda en yüksek nem, rüzgar ve ses yalıtımını sağlamaktadır. Albert Genau cam balkon modelleri arasında olan Tiara Twinmax cam balkonun diğer özellikleri; 

  • Albert Genau cam balkon Tiara Twinmax, 1440 saat tuz testine tabi tutulmuş paslanmazlık garantili tekerlere sahiptir ve ömür boyu sorunsuz kullanılır.
  • Albert Genau ısıcamlı balkon, köşe profile ihtiyaç olmadan balkon ya da kış bahçelerinde rahatlıkla kullanılabilir. 
  • Albert Genau cam balkon modelleri, açılı balkonlar için özel olarak tasarlanan dikey profiller sunmaktadır. Kanatların kolayca kayması ve tamamen açılması avantajlarındandır. 
  • Albert Genau ısıcamlı balkon sistemlerinize istediğiniz gibi jaluzi perde entegrasyonu yapabilirsiniz. 
  • Tiara Twinmax Albert Genau cam balkon modelleri ile gömülü ya da düşük eşik uygulaması yaptırabilirsiniz.
  • Albert Genau cam balkon avantajları arasında rüzgar kilidi de var. Sorunsuz çalışan mekanizması ile binaların üst katlarında da rahatlıkla uygulanabiliyor. 

Tek Camlı Kayar Katlanır Cam Balkon

Albert Genau cam balkon özellikleri ile sizlerde ihtiyaçlarınıza uygun cam balkonları satın alırken tek camlı kayar katlanır modellerden de yararlanabilirsiniz. Tiara cam balkon sistemlerinde yer alan “ABL Auto Brake Lock” adı verilen sistem ile otomatik olarak kilitlenir ve kanatlar yerinden oynamaz. Ayrıca en az sürtünme ve ses ile hareket ederler. Albert Genau cam balkon, gizli buhar kanalı sayesinde su tahliyesi de sağlar. Ekstra güvenli cam pimi, çocuk emniyet kilidi ve kolay temizliğiyle de maksimum kullanım kolaylığı ve güvenlik sağlar. 

Düşük Eşikli / Eşiksiz Kayar Katlanır Cam Balkon

Düşük eşikli Albert Genau cam balkon modelleri, içeriden dışarıya kesintisiz bir geçiş sağlar. Tiara tüm balkon tipleri ve otel, restoran, kafe, kış bahçeleri ve diğer ticari alanlarda rahatça kullanılmaktadır. Açılı lamelleri ile kavisli uygulama alanlarında kolaylık sunan Albert Genau cam balkon, kesintisiz bir panoramik görüntü sağlar. 

[widget-140]

Ekonomik Cam Balkon Statü Optima

Albert Genau cam balkon sistemlerinin Statü Optima modeli, hem ekonomik hem kaliteli bir cam balkon edinmenizi sağlar. Statü Optima Albert Genau cam balkon modeli, kendinden su tahliye kanalına sahiptir. Böylece, kanalda yer alan su, içeriden profil dibine alınarak tahliye edilmektedir. 

8 mm kalınlığında temperli camlardan oluşan Albert Genau cam balkon, açılı birleşim lamelleriyle de soğuktan ve sıcaktan korunmanıza yardımcı olur. 

Ekonomik Cam Balkon Statü Tango

Albert Genau cam balkon modelleri arasında ekonomik bir ürün satın almak isteyenler için Statü TANGO 08 idealdir. Hem zincir kilit hem de konfor kilit seçeneklerine sahiptir. Hem güvenli  hem de estetik bir görüntü oluşturmayı sağlar. Su tahliye sistemi, çelik tekerler, görünmez tahliye delikleri, açılı lameller ve temperli camlar ile konforlu bir balkon yaratmanızı sağlar. 

Cam Balkonun Adı Soyadı Albert Genau!

Sektörde ilk defa, mıknatıslı conta, özel uzunluktaki kıl fırça ve EPDM conta kombinasyonunun birlikte kullanan Albert Genau, hem görsellik hem de fonksiyon açısından standart cam balkonlardan ayrılarak, balkonunuzu evinizin kullanışlı bir odası haline getiriyor.

Albert Genau Cam Balkon Fiyatları

Albert Genau cam balkon fiyatları; Albert Genau cam balkon modelleri arasından tercih edeceğiniz modele, balkonun ölçülerine, ekstra özelliklerine ve taleplerinize bağlı olarak değişecektir. Albert Genau cam balkon fiyatları ısıcamlı olup olmamasına ya da ekonomik cam balkon statü optima ve tango modellerine bağlı olarak da değişecektir. 

Albert Genau cam balkon özellikleri ve Albert Genau cam balkon fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Efor Cam Albert Genau yetkili satış bayimize ulaşabilirsiniz. 

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06