Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kompozit Tavan

Uygun Fiyata Tam Koruma!

Son dönemin en çok tercih edilen tavan kaplama modellerinden biri olan kompozit kaplamalar, doğaya karşı da duyarlıdır!

Kompozit tavan panellerinin her biri, geri dönüşüm imkanına sahiptir. Ayrıca cephe kusurları olan binalarda kapatıcı özelliği ile de göz doldurmaktadır. Kompozit tavanların farklı renk seçenekleri, binanızın dilediğiniz gibi görünmesini ve tarzınızı yansıtmasını sağlamaktadır. Hafifliği, dayanıklılığı, uygun fiyatı ve pürüzsüz yapısı ile her ihtiyaca yanıt vermektedir.

Kompozit tavan kaplama uygulamaları, ileri bir teknolojinin ürünü olarak yeniliği seven herkesin mekanlarında etkisini sürdürüyor. Peki sizin cephelerinizde kompozit tavanlar var mı?

kompozit tavan

Mükemmel Zevkinizi Yansıtan Çizgiler…

Efor Cam Kompozit Tavan Modelleri Her Dekorasyona Uyum Sağlar!

Kompozit tavan denince uzun yıllardır akla ilk gelen firma olan Efor Cam, hem uygun fiyatları hem de geniş renk seçenekleriyle tüm beklentilerini karşılar. İşleme kolaylığı, tercihe göre levhalara istenilen şeklin ve ölçünün verilmesi gibi özellikleri, kompozit tavanları tercih sebebi yapar. Siz de Efor Cam’ın kompozit kaplamalarına güvenin, gerisini düşünmeyin.

kompozit tavanlar

Tasarım

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınızı belirliyor, tamamen mekanınıza özel kompozit tavanları farklı renk ve modellerde tasarlıyoruz.

kompozit tavan kaplama

Üretim

Alanında uzman ekibimiz, en iyi malzeme kalitesi ve yüksek teknolojiyle kompozit tavan üretimini kusursuz şekilde tamamlıyoruz.

kompozit kaplama

Uygulama

Deneyimli teknisyenlerimizle projeye uygun olarak kompozit tavan sistemlerinin montajını özenle yapıyor ve sizlere teslim ediyoruz.

Satış Öncesi ve Sonrası Danışmanlık

Sektörel deneyimimiz, yaratıcı tasarımcılarımız, teknik ekibimiz ve satış danışmanlarımızla kompozit tavan için satış öncesi ve sonrası destek sunuyoruz.

Kompozit Tavan Uygulamalarımıza Yakından Bakın! Kişisel ve Kurumsal Talepleriniz İçin Bize Ulaşın!

Kırılmaya ve bükülmeye karşı dayanıklı olan kompozit tavanlar, yağmur, kar ve rüzgar gibi hava koşullarına karşı uzun yıllar dayanıklılık göstererek ödediğiniz paranın karşılığını misliyle almanızı sağlar. Siz de kompozit tavan modellerini inceleyin, en uygun fiyatlarla en iyi kaliteye sahip olmanın avantajlarını yaşayın. İşte tamamlanan projelerimiz…

Kaliteli Çözümler İçin Efor Cam’ı Arayın!

kompozit tavan kaplama fiyatları

Güvenli ve Verimli

Yağmur suyu mu sızdı diye düşünmekten yoruldunuz mu? Yağmurlu, karlı ve fırtınalı havalar kabusunuz mu oldu?

Kompozit tavan kaplama modelleri, tüm koşullarına karşı dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Koruyucu ve dayanıklı yapısıyla her iklim tipinde tercih edilebilmektedir. Kompozit paneller, yanmaz özellikte olup giydirme cephelerinden reklam uygulamalarına kadar her alanda uygulanabilmektedir. Uygulama ve montaj süresi kısadır.

Efor Cam’ın tüm kompozit tavan kaplamaları, kullanıcıların beklentilerini karşılayacak şekilde üretilmektedir.

Modern ve Yenilikçi

Farklı renk ve boyutlarda tasarlanabilen kompozit tavan kaplamaları, uygulamada en iyi sonucu vererek sizleri memnun eder.

Cephe kusurlarını kapatır ve kusursuz bir görünüm sağlar. Bakımı ve temizliği kolay olduğundan da en çok tercih edilen tavan kaplamalarından biridir. Her şekle ve ebada uygun olarak hazırlanabilir, estetik ve pürüzsüz bir yapısı vardır. Mekanlara şıklık katması, özgünlüğü ve son teknoloji görüntüsü ile her zaman daha iyisini isteyenler için en iyi seçeneklerden biridir.

Eğer siz de kompozit tavan modellerinin binaların dekorasyonuyla bir bütün olduğunu düşünenlerdenseniz Efor Cam’a gelip hayalinizdekileri gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

kompozit m2 fiyatı
en ucuz kompozit panel fiyatları

Ekonomik ve Konforlu

Isı ve ses iletim katsayısı düşük olan kompozit tavanlar, tüm binalarda maksimum konfor sunar. Yangına ve korozyona karşı mükemmel bir dayanıklılık söz konusudur.

Üstün ses yalıtımı bulunan paneller ayrıca kırılmalara ve bükülmelere karşı dayanıklıdır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini her şeyden üstün tutan Efor Cam’ın kompozit tavan panelleri, dayanıklı olmasına karşın son derece kolay bir şekilde monte edilir ve kullanıcılar için yüksek rahatlık sağlar. Kompozit tavan fiyatlarının ucuz olması ise ilgiyi artırmaktadır.

Tasarım esnekliğine sahip birbirinden yeni kompozit tavan kaplamaları görmek ve binanıza uygulatmak için hemen bizimle iletişime geçin…

50 Yılı Aşkın Deneyim, Profesyonellik ve Kalite Efor Cam’da! Kompozit Tavan Kaplamalarınızı Büyük Titizlikle Hazırlıyoruz…

Sektörün en köklü markalarından biri olarak kompozit tavanlar başta olmak üzere ev ve iş yerlerinize konfor ve maksimum kullanım alanı kazandıracak hizmetler sunuyoruz. En iyi malzeme garantisiyle yıllara dayanan kompozit tavan modelleri üretiyor, satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde yanınızda oluyoruz. Mekanlarınıza sadece konfor değil, estetik ve modernliği de ulaştırıyoruz! Gelin, Efor Cam ayrıcalığını siz de yaşayın!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Kompozit tavan tasarım ve üretimlerimizde her biri alanında deneyimli mimarlar, üretim ve montaj ekibimizle hizmet veriyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

Kompozit tavan kaplamaları için en yüksek kalite malzeme ve ekipman, modern ve ileri teknoloji üretim metotları kullanıyoruz.

Mekana Özel Projelendirme

Kompozit tavanları tasarlarken tamamen beğenilerinize ve beklentilerinize odaklanıyor, mekanınıza uygun çözümler üretiyoruz.

kompozit m2 fiyatı

Kusursuz ve Güvenli Montaj

Kompozit tavan kaplamanızın montajını deneyimli teknisyenlerimizle yapıyor, sizlere kusursuz bir kullanım garantisi veriyoruz.

Dayanıklılık ve Konfor

Hava koşullarına ve kullanım şartlarına dirençli kompozit tavanları uzun yıllar sorunsuz ve güvenli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Bakım ve Onarım Hizmeti

Kompozit tavan kullanımı sırasında yaşadığınız sorunların çözümü ve ilk günkü işlevlerine ulaşmaları için servis desteği sunuyoruz.

Kimlerle Çalışıyoruz? Kalitemizin Mimarı Partnerlerimiz

Kompozit tavan kaplamalarını projelendirirken, üretirken ve uygularken deneyimli partnerlerimizin desteğinden yararlanıyoruz. Kalitemizin göstergesi, deneyimli iş ortaklarımızı siz de tanıyın…

Efor Cam Kompozit Tavan Modelleri ile Tanışın! Size Özel Çözümler Sunmak için Varız…

Kompozit tavan kaplamalarının neden çok fazla tercih edildiğini biliyor musunuz? Çünkü hem ekonomik hem de çok şıklar! Ayrıca modernliğin çizgilerini ve konforun detaylarını bulunduruyorlar. Gelin siz de Efor Cam’ın kompozit tavan kaplamalarını inceleyin, mekanlarınıza uyan tasarımları keşfedin…

kompozit tavan

Bir Kahvemizi İçin!

Deneyimli ekibimizle tanışmak ve kompozit tavan modelleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi ziyaret edin, bir çay/kahve içelim…

Ofisimiz »
kompozit tavanlar

Size Özel Tasarlayalım

Uzmanlarımızla birlikte ev ve iş yerlerinizin ihtiyaçlarına, beklenti ve özel taleplerinize uygun kompozit tavanları projelendirelim.

Ürünlerimiz »
kompozit tavan kaplama

Üretim ve Montajını Yapalım

Kaliteli ve dayanıklı malzemelerle kompozit tavan üretimlerini yapalım, kusursuz montaj ve teknik destekle her zaman yanınızda olalım.

Fotoğraflar »
kompozit tavan kaplama

Dört Mevsim Konfor Sağlayın

Efor Cam’ın kompozit tavan sistemleri ile yağmurdan, rüzgardan, kardan etkilenmeden, su sızıntısını düşünmeden keyif yapın…

Müşteri Yorumları »
kompozit tavan kaplama fiyatları

Kompozit Tavan Kaplamalarını Bir Kez Yaptırın Ömür Boyu Kullanın!

Düşük Maliyet Maksimum Performans!

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Kompozit tavan kaplama fiyatları, panellerin modeline ve rengine göre değişiklik gösterir. Ayrıca özel talepleriniz ve binanızda kaplama yapılacak alanın büyüklüğü de kompozit m2 fiyatında etkilidir. Bu yüzden kompozit tavan kaplama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için satış ekibimize ulaşabilirsiniz.

Kompozit tavan siparişleriniz için ilk olarak satış ekibimizle görüşmeniz gerekmektedir. Ardından keşif ekibimiz sizi ziyaret edecek ve mekanınızdaki ihtiyaçları belirleyecek. Kompozit tavanlar hakkında bilgi verdikten sonra renk ve model taleplerinizi alacağız. Kompozit tavan üretimi sonrasında uygulama ve montaj aşamasına geçeceğiz. Anahtar teslim proje bitiminde sizlere bakım ve servis hizmetleri de sağlayacağız.

Kompozit tavan sistemlerini evlerinizde, iş yerlerinizde ve ofislerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca yazlık villalarda da dört mevsime uygun olan kompozit tavanları uygulatabilirsiniz.

Kompozit tavanlar, farklı renk seçeneklerine sahiptir, ayrıca istenen ölçüye göre şekillendirilebilir. Kompozit tavan kaplamaları ile dış cephe kusurları kapatılır ve daha pürüzsüz bir görünüm sağlanır. Kompozit tavanlar, yağmur ve kar gibi hava koşullarına karşı maksimum dayanıklılığa sahiptir.

Satış Danışmanımıza Sorun

efor cam iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06