Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Albert Genau Kaç Yıl Garantili?

Albert Geanu Cam Balkonları ile Ömürlük Kullanım

Albert Genau'nun sunduğu ürünlerde garanti süresi, markanın kalite ve güvenilirlik prensipleriyle uyumlu olarak belirlenmiştir. Genellikle Albert Genau ürünlerinde sağlanan garanti süresi, ürünün türüne ve kullanımına göre değişiklik gösterebilir. Ancak genel olarak Albert Genau, ürünlerinde kullanıcıların memnuniyetini sağlamak adına güvenilir bir garanti politikası sunar. Bu garanti kapsamında, ürünlerde meydana gelebilecek imalat hatalarından kaynaklanan sorunlar belirli bir süre içinde ücretsiz olarak giderilir veya ürün değişimi yapılır. Albert Genau'nun güvenilir ve kaliteli ürünleriyle müşterilerine sağladığı garanti, kullanıcıların uzun vadede ürünlerinden memnun kalmasını ve güvenle kullanmasını sağlar. Albert Genau kaç yıl garantili sorunuzun net yanıtını almak için yazımızı okumaya devam edin.

[widget-139]

Albert Genau Garanti Süresi

“Albert Genau garantili mi?” sorusu ve Albert Genau garanti süresi kullanıcıları tarafından cevabını Albert Genau, tüm cam balkon sistemleri, T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı 2 yıl parça garantilidir. Taşıyıcı aksamlar ise 10 yıl paslanmazlık garantisi altındadır. Türkiye'de tek uluslararası sertifikalı cam balkon sistemi olan Albert Genau cam balkonları uzun yıllar sorunsuz kullanılır. 

Albert Genau Garanti Şartları Nedir?

ALBERT GENAU ve STATÜ, IŞILDAK A.Ş.'ye ait tescilli markalar olup ürünlerin tamamı montaj tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir.

Yapılan sistemlerdeki, profil ve aksamın garantisi ALBERT GENAU / STATÜ markalarının sahibi IŞILDAK İnş. Taah. Tic. A.Ş’ne, imalatın, montajın, camın, imalat ve montajda kullanılan yan malzemelerin garantisi ise Albert Genau Yetkili Üretici BAYİ’sine aittir. Garanti süresi ve şartları konusunda özel bir durum var ise, BAYİ ile Müşteri arasında yapılacak sözleşmede durum belirtilmeli ve kayıt altına alınmalıdır ancak bu durum IŞILDAK A.Ş.'nin verdiği garanti süresi ve şartlarını etkilemez. 

Sistemlerde kullanılan tüm camlar 2 yıl BAYİ garantisi altındadır. (Garanti süresi içerisinde, camlarda tiyakol akması, lekelenme, renk değişimi, iki cam arası buharlanma vb. sorunlar garanti kapsamındadır. Cam, sistemin bir parçası olarak kullanılıp cambalkon sistemine dönüştüğü için, Camı üreten firmanın 2 yıldan daha uzun süre cama garanti vermesi, cambalkon sistemindeki camları kapsamaz. Garanti süresi dolan camlarda oluşabilecek deformasyonlar ise bedeli karşılığı değiştirilir) 

Sistemlerde, yüzeyin terlemesi, cam buğulanması (profil ve camın nemlenmesi) durumları görülebilir. Sistemde oluşan bu tür durumlar, uygulama yapılan mahalden ve çevresel faktörlerden kaynaklanabileceği gibi iç – dış ortam ısı farklılıklarından da oluşabilir. Garanti kapsamına girmez. 

Sistemlerin hiç biri ( Isıcam’lı olsa dahi ) %100 hava, su ve ses yalıtımı garantisine sahip değildir. 

Albert Genau aksamları (zincir ve dişliler hariç) paslanmaya karşı 10 yıl IŞILDAK A.Ş. garantisindedir.    

Motor ile hareket eden cam sistemlerinde kullanılan tüm motorlar 5 yıl garantilidir.

Albert Genau ve Statü markalı ürünler www.albertgenau.com internet sitesindedir. İnternet sitesinde yer almayan hiçbir ürün IŞILDAK A.Ş. garantisi altında değildir.  (Müşteri istekleri veya zorunluluk gereği BAYİ tarafından yapılan tüm ek sistemler ve uygulamalar, menfez, jaluzi, tente, pergola, sabit doğrama, sabit küpeşte, sineklik, pvc/alüminyum doğrama v.b. yine BAYİ sorumluluğundadır. 

Garanti kapsamında ücretsiz parça değişimi yapılması halinde değiştirilen parçanın garantisi uzamaz ancak ücreti karşılığında parça değişimi söz konusu ise değiştirilen parçanın/malzemenin garantisi, değiştirme tarihinden itibaren 1 yıldır.

Sistemlerin yapılabilir ölçüleri internet sitemizde yayınlanmış olup, bu ölçülere uygun olmayan sistemler garanti kapsamında değildir.

IŞILDAK A.Ş., üretimi durdurulmuş veya yenilenmiş tüm ürünleri ile ilgili 10 yıl yedek parça bulundurmayı garanti eder. 

Boyalı ve renkli eloksal profillerde renk tonu farklılıkları oluşabilir. Renk tonu farklılıkları toleranslar dahilinde değil ise profiller garanti kapsamındadır.

Korkuluk veya korkuluk içeren ürünlerin uygulanması halinde sistemin gerektirdiği ebat ve özellikler ilgili yasal yönetmeliğe / belediyeye / bakanlığa vb. uygun olarak yapılması BAYİ ve MÜŞTERİ sorumluluğundadır.

Ürünlerle ilgili kullanım kılavuzları internet sitesinde yer almakta olup, bu koşullar dışındaki kullanımlar garantiyi geçersiz kılar.

[widget-140]

Albert Genau Kalitesi Uzun Yıllar Ev ve İş Yerlerinizde!

Albert Genau kaç yıl garantili sorunuzu yanıtladık. Albert Genau, alüminyum profillere, sistemin çalışırlığına ve tüm aksesuarlara 2 yıl garanti sağlamakta. Bu garanti ile birlikte Albert Genau yüksek kalite malzemeden üretilen cam balkon ve hareketli cam sistemleri ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Isıcamlar, su tahliye sistemleri, düşmez sarkmaz cam kanatlar, emniyet kilitleri, paslanmaz tekerleri ve aksamları ile sizlere mükemmel bir cam balkon deneyimi sunmaktadır. 

Albert Genau cam balkon garanti koşulları hakkında aklınıza takılanları sormak için Efor Cam Albert Genau satış danışmanlarınıza ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06