Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Hareketli Cam Sistemlerinin Özellikleri Neler? Neden Otomatik Cam Sistemleri Yaptırmalısınız?

Hareketli Cam Özellikleri – Otomatik Cam Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Hareketli küpeşte de denebilen hareketli cam sistemleri, dikey doğrultuda açılıp kapanabilen ve uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen mekanizmalardır. Otomatik cam sistemlerinde, cam ve sistem özel bir yapıştırıcı ile birbirine bağlanır; destek profiller ise camların esnemesinin en aza indirilmesini sağlar. 

Hareketli cam sistemlerinin altı, her zaman sabit kalır. Ayrıca sistemi hareket ettiren zincirler, maksimum dayanıklılığa sahiptir. Cam paneller esneme, sıkıştırma ve darbe direncine karşı dayanıklı hale getirilmiştir. Peki hareketli küpeşteler, yani giyotin cam sistemleri nerelerde kullanılabilir?

[widget-150]

 

Otomatik Cam Sistemlerini Nerelerde Tercih Edebilirsiniz?

Hareketli cam sistemleri, mekanlara işlevsellik katan, iç mekanı tek bir tuş ile dışarıyla buluşturan mekanizmalar olarak her yaşam alanına uyum sağlar. Evlerde, ofislerde, restoranlarda, kafelerde, çay bahçelerinde, kır düğünü mekanlarında, sosyal tesislerde, alışveriş merkezlerinin teraslarında, spor salonlarında ve otellerde kullanılabilir. 

Otomatik cam sistemleri evlerin teraslarında, balkonlarında, verandalarında ve bahçelerinde de tercih edilebilir. 

Hareketli Camların Özellikleri Neler?

Otomatik cam sistemleri, size daha geniş açılı bir görüş imkanı sunar. Bunun dışında ise hareketli cam sistemlerinin büyük yapısı, sizi normalden 5 kat daha fazla geniş bir alana ulaştırır. Hareketli küpeşteler, yaşam alanlarınızda maksimum konfor sağlarken bir yandan da güneş ışığından ve temiz havadan daha verimli bir şekilde faydalanmanızı sağlar. Üstelik geceleri yıldızlarla, ayla dolu muazzam bir görüntüyü seyrebilmenize imkanı tanır. Ve keyifli bir uyku çekmenize fayda sağlar. 

Hareketli küpeşte sistemleri ile kumandanızın bir tuşuna basarak odanızı, dışarıya taşır; temiz havayı ciğerlerinize çekersiniz. Hareketli cam sistemleri ile donatılmış evler tıpkı bir illüzyon hilesi gibi olduğundan daha büyük görünür. Dolayısıyla dar alanlarda bile daha ferah ve keyifli çözümlere ulaşırsınız. 

Hareketli camların özellikleri arasında bir diğeri de açık balkonları kışın kötü hava koşullarında kullanılabilir bir yaşam alanına dönüştürmesidir. Otomatik cam sistemlerini kapatıp balkonunuzda oturabilir, çalışabilir, uyuyabilir hatta yemek bile yiyebilirsiniz. Böylece balkon veya teras keyfi yapmak için hava durumunu takip etmek zorunda kalmazsınız. 

Giyotin Cam Sistemleri Yaptırmak Avantajlı mı?

Otomatik cam sistemlerinin hareketli yapısı, camekanın her noktasına ve köşesine ulaşabilmenizi sağlar. Dolayısıyla standart cam modüllerine göre daha kolay temizlik imkanınız olur. Küçük çocuğunuz veya evcil hayvanınız varsa da hareketli cam sistemleri ile yaşam alanlarınızda daha korunaklı bir alan yaratırsınız. 

Eğer giyotin cam kullanışlı mı diyor ya da hareketli camların özelliklerini restoran, lokanta ve kafe gibi iş yerleriniz için araştırıyorsanız da sigara kullanan müşterileriniz için havadar bir alan yaratır hem de kapalı alanda sigara kullanma yasağını delmemiş olursunuz. 

Uzaktan kumanda ile kontrol edebileceğiniz hareketli küpeştelerle camlarınızı dilediğiniz zaman açar, teras veya balkonunuzu oksijen ile doldurursunuz, dilediğiniz zaman da kapatıp hava şartlarının olumsuz etkilerinden kurtulursunuz. 

Tabii giyotin cam özelliklerinden bir diğeri de camlar tamamen açıldığında yer kaplamaması ve sistemin bir korkuluk haline dönüşmesidir. Böylece hareketli cam sistemleri ile asla kullanım alanlarınızdan fedakarlık yapmak zorunda kalmazsınız.

[widget-151]

Hareketli Cam Sistemleri Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Dış ve iç mekanlarda yaşam standartlarınızı yükselten, yazın ve kışın tüm nimetlerinden faydalanmanızı sağlayan, çocuklarınıza güvenli bir oyun ve eğlence alanı yaratan hareketli cam sistemleri fiyatları; temper ölçüsüne, mekanın büyüklüğüne, ısıcam ve renkli cam taleplerinize, motor markasına ve giyotin cam özelliklerine göre değişir. 

Bunun dışında ise giyotin cam m2 fiyatını; kullanılan kayış ve profil gibi malzemeler de etkiler. İsterseniz giyotin cam fiyatları ile ilgili net bir bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Böylece birlikte ihtiyaçlarınızı belirler ve daha doğru ilerleriz. 

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06