Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Albert Genau Cam Balkon Fiyatları

Albert Genau Cam Balkon Kaça Mal Olur?

Albert Genau, Türkiye’nin en iyi cam balkon markaları arasında yer alıyor. 1983 yılından beri sektörde yer alan Albert Genau, cam balkon sistemlerinde sunduğu yenilikçi çözümler, AR-GE çalışmaları ve patentli ürünleri ile en çok tercih edilen ürünleri üretmektedir. Kalitesi ve uzun ömürlülüğü ile kullanıcılarının beğenisini kazanan bu köklü marka cam balkon fiyatları için de hem makul fiyatlar hem de bütçe dostu ödeme çözümleri sunmaktadır. Albert Genau cam balkon fiyatları; balkonun boyutu başta olmak üzere tercih edilen cam sistemine kadar farklı unsurlardan etkilenmektedir.

Albert Genau cam balkon fiyatları 2024 ortalamaları ve Albert Genau cam balkon m2 fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin…

[widget-139]

Cam Balkon Fiyatları Nasıl Hesaplanır? Albert Genau M2 Fiyatları

Cam balkon yaptırmayı düşünenler genellikle ilk olarak cam balkon fiyatlarını araştırıyorlar. Albert Genau cam balkon fiyatları genellikle metrekare başına fiyatlandırılır. Albert Genau cam balkon fiyat hesaplaması yapılırken, öncelikle balkonun uzunluğu ile yüksekliği çarpılarak metrekaresi hesaplanır. Daha sonra cam balkonun metrekare fiyatıyla bu hesaplanan metrekaresi çarpılarak Albert Genau cam balkon fiyatı belirlenir. 

Ancak, Albert Genau cam balkon fiyatlarının belirlenmesinde sadece bu hesaplama değil, balkonun şekline bağlı olarak gerekli ek malzemeler, imalat ve montaj için gereken malzemeler ile müşteri beklenti ve ihtiyaçları da dikkate alınır. Ortalama olarak, Albert Genau cam balkonun metrekare fiyatı 2500 ile 5000 TL arasında değişiklik gösterebilir, bu fiyatlar özelliklerine ve tercihlere göre farklılık olabilir. Albert Genau cam balkon m2 fiyatları için yetkili satış bayisinden bilgi almak gerekir.

Albert Genau Cam Balkon Fiyatlarını Ne Etkiler?

Albert Genau cam balkon fiyatları hesaplanırken dikkat edilmesi gereken unsurlar var. Boyuttan kullanım alanına, ısıcam tercihinden kaç parça cam kullanılacağına kadar Albert Genau cam balkon m2 fiyatları üzerinde etkili olan faktörler: 

Albert Genau Cam Balkon Modelleri

Cam balkon modelleri, Albert Genau cam balkon fiyatları üzerinde belirleyici bir faktördür. Katlanır cam balkon, ısıcamlı balkon ve sürme cam balkon gibi farklı modeller arasından seçtiğiniz cam balkon türüne göre Albert Genau cam balkon fiyatı değişkenlik gösterecektir. Albert Genau otomatik cam balkon fiyatları elle açılıp kapananlara göre daha maliyetli olabilir.

Cam Balkon Yüksekliği

Albert Genau cam balkon fiyatları genellikle metrekare olarak belirtilir. Metrekare bazında fiyatlandırma yapılırken, balkonun yüksekliği de fiyatı etkileyen önemli bir faktördür. Örneğin, cam balkonun yüksekliği arttıkça, metrekare birim fiyatı genellikle düşer. Bunun nedeni, 1,5 metre yüksekliğindeki bir cam balkon ile 2,5 metre yüksekliğindeki bir cam balkonun aynı alüminyum ve tekerlek yapılarına sahip olmasıdır; değişen tek şey kullanılan cam miktarıdır.

Albert Genau Cam Çeşidi

Albert Genau cam balkon fiyatları üzerinde etkili bir başka faktör ise kullanılan cam çeşididir. İthal camlar genellikle daha uygun fiyatlı olurken, şişecam yetkili satıcılarından temin edilen camlar daha pahalı olabilir. “ısıcam konfor”, “ısıcam sinerji” gibi farklı seçenekler, cam balkon m2 fiyatı için belirleyici faktörlerdendir. Albert Genau ısıcamlı cam balkon fiyatları üretimi ve malzemesi maliyetli olduğu için daha yüksek olacaktır. 

Albert Genau Cam Balkon Şekli 

Albert Genau cam balkon fiyat aralıklarında köşeli ya da oval balkon olup olmaması da önemli. Düz balkonlarda kullanılmayan ancak bu tür balkonlarda gerekli olan açılı lameller ya da birleşim profilleri Albert Genau cam balkon fiyatları için etkili bir unsurdur. 

Cam Balkon İşçiliği

Özel tasarım ve işçilik gerektiren cam balkonların fiyatları her proje için özel olarak değerlendirilir. Albert Genau cam balkon fiyat hesaplama işlemi yapılırken ekibin ustalığı ve işine gösterdiği özen de hesaba katılmalıdır. Albert Genau cam balkon fiyatları 2024 hesaplamaları işçilik ücretleri dahilinde gerçekleştirilir. 

Alüminyum Profiller

Albert Genau cam balkon m2 fiyatlarını belirleyen bir diğer önemli unsur ise kullanılan alüminyum profillerdir.  Alüminyum profillerin hurda malzemeden imal edilmesi veya içindeki demir oranı profillerin zaman içinde renk değiştirmesine, oksitlenmesine sebep olmaktadır. Albert Genau cam balkon m2 fiyatları için profillerin uygun alaşımla üretilmiş olması önemlidir. 

[widget-140]

Cam Balkon Tekerleri ve Aksamları

Cam balkon fiyatlarını belirleyen önemli faktörlerden biri, kullanılan sistemdeki aksamların paslanmaz olup olmamasıdır. Piyasada, tekerlerin içindeki rulmanlar genellikle standart paslanır malzemeden yapılmıştır, ancak sadece arasındaki mil paslanmaz olduğu için paslanmaz diye satılan sistemler de bulunmaktadır. Paslanmazlık, cam balkon sistemlerinin sürekli yağmur, kar gibi iklim koşullarına maruz kalması durumunda önemlidir ve paslanmaz malzeme kullanımı standart malzemeye göre fiyatı etkileyebilir. Ayrıca, kullanılan plastik parçaların üretildiği malzemenin önemi de cam balkon fiyatlarını etkileyen bir diğer faktördür. Özel mühendislik plastiklerinden üretilen parçaların tercih edilmesi, UV dayanımının olması (güneş ve ısı karşısında şekil değiştirme riski) cam balkon fiyatını artırabilir veya azaltabilir.

Garanti Süresi ve Kapsamı

Albert Genau cam balkon fiyatları ürünlerde garanti olup olmamasına bağlıdır. Albert Genau tüm ürünleri için 2 yıl garanti vermektedir ve bu garanti kapsamına çeşitli hizmetler girmektedir. Dolayısıyla Albert Genau cam balkon fiyatı bu hizmetlerden etkilenir. Albert Genau garanti süresi ve kapsamını detaylı incelemek gerekir. 

Yetkili Satış Bayilerinden Satın Alın!

Albert Genau yetkili satış bayisi listesinde yer almayan firmalardan cam balkon, pergola ya da kış bahçesi satın almayın.

Efor Cam Garantisi ile Albert Genau Cam Balkon Kalitesine Ekonomik Ücretlerle Erişin!

Efor Cam Albert Genau satış bayisi olarak Albert Genau’nun en iyi ürünlerini ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. Isıcamlı olmaları, dayanıklı ve estetik özellikleri ile öne çıkan Albert Genau cam balkonlar için satış ekibimizle mekanınızı keşfediyor, ardından balkon ölçülerine ve mimari özelliklerine, taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza özel Albert Genau cam balkon modelleri arasından seçim yapıyoruz. Ölçülerine uygun şekilde en kısa sürede üretimden çıkarıyor, montaj aşamasında kusursuz işçilik sunuyoruz. 

Albert Genau cam balkon fiyatları için bütçe dostu ödeme seçenekleri sunarak mükemmel bir fiyat performansı sağlıyoruz. Her adımda kalite ve performansı önceliklendiriyor, Albert Genau cam balkon fiyat hesaplama aşamasında kolaylık sağlıyoruz. Siz de cam balkon tasarımlarını işin uzmanına emanet etmek istiyor ve Albert Genau cam balkon m2 fiyatları ile Albert Genau ısıcamlı cam balkon fiyatları hakkında detaylı bilgi arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz. 

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06