Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Renkli Camlar ile Dekorasyonunuza Fark Katın!

İster Evleriniz İster İş Yerleriniz İçin Renkli Camlarla Özel Mekanlar Yaratın…

Renkli camlar, modern ve estetik bir görünüm istenen mekanlar için ideal dekorasyon çözümleridir. Cam balkonlardan iç mekanlara kadar esnek tasarım avantajı sunmasıyla geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hemen hemen tüm renklerle yapılabilen renkli cam tasarımları ayrıca düz ayna, antik aynalar, eskitme aynalar, füme ayna, bronz ayna vb. aynalar üzerine de uygulanabilir. 

Renkli camların özellikleri ve kullanım alanları neler? Renkli cam fiyatları neye göre belirleniyor diyorsanız yazımızı okumaya devam edin… 

[widget-152]

 

Renkli Cam Nerelerde Kullanılır? Renkli Cam Kullanım Alanları

Renkli camlar genel olarak dekoratif amaçlı kullanılır. Kapıların cam kısımları, cam balkonlar, verandalar, kış bahçeleri için rengarenk camlarla özgün tasarımlar yapılabilir. Bunun yanında kurumsal amaçlarla işletmeler de renkli camlar kullanarak vintage ve nostaljik mekanlar yaratabilirler. Renkli cam kullanım alanları bu nedenle geniştir.

  • restoran, 

  • kafe, 

  • çay bahçeleri, 

  • eğitim kurumları, 

  • sosyal tesisler, 

  • düğün ve nişan mekanları, 

  • organizasyon alanları ve her türlü kapalı ya da açık mekan için renkli cam uygulamalarından yararlanılabilir. 

Mekanın havasını değiştiren renkli camlar, estetik görünümleri ile özellikle restoran ve kafelerde müşterilerin ilgisini çeker. Aynı zamanda dekorasyon sektöründe kullanılarak renkli camlar ile tablolar, vazolar, lambalar ve ilgi çekici aksesuarlar yapılabilir. Kullanım alanı oldukça geniş olan renkli camlar, temperli camlar gibi darbelere dayanıklı olmalarıyla da tercih edilir. 

[widget-153]

Renkli Cam Fiyatları – Neye Göre Belirleniyor?

Renkli cam fiyatları; renkli cam modelleri arasından yapacağınız tercihe, uygulama alanının türüne, kaç adet renkli cam tasarımının yapılacağına, kullanılacak malzeme ve ekipmanlara, ekstra beklenti ve taleplerinize göre belirlenmektedir. Renkli cam fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Efor Cam satış danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Renkli cam siparişleriniz için ekibimizle görüştükten sonra keşif ekibimiz sizi ziyarete gelecek ve ihtiyaçlarınızı belirleyecek. Renk ve model talepleriniz alındıktan sonra üretim aşamasına geçilecek. Hızlı kargo ile ürünlerinizi en kısa sürede alırken projenize ve kullanım amaçlarınıza bağlı olarak montaj hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. 

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06