Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Giyotin Cam

Dilediğiniz An Doğa İle Bütünleşin…

Hem açık hem kapalı mekanlara sahip olmak ister misiniz? Giyotin cam sistemleri ile tek seferde alanınızı genişletebilir, ortamın havasını siz belirleyebilirsiniz…

Otomatik giyotin cam sistemleri; aşağı ve yukarı hareket özelliği ile hava akışını ve sıcaklığı dilediğiniz gibi kullanmanızı sağlarken kış ayları için sizlere konforlu ve sıcak bir mekan yaratıyor! Uzaktan kumandalı, motorlu ve zincirli giyotin camlar, otellerden kafelere, restoranlardan eğitim kurumlarına kadar her yerde kullanışlı mekanlar yaratmayı sağlıyor.

Mevsim şartlarına dayanıklı, yağmur, kar ve rüzgardan bahçe ve teraslarınızı koruyan, modern ve estetik giyotin cam sistemleri Efor Cam deneyimiyle sizlerle…

giyotin cam

Manzaralarınıza Estetik Katın…

Efor Cam Giyotin Cam Sistemleri ile Havanızı Dilediğiniz Gibi Ayarlayın…

Kumandalı kullanım özelliği, aşağı ve yukarı hareket avantajı ile ani hava değişikliklerinden sizi koruyan, dilediğiniz an açık ya da kapalı mekan konforu sunan giyotin cam sistemleri ile tanışın! Arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar geçireceğiniz bahçelere, müşterilerinizi ağırlayacağınız açık hava mekanlarına Efor Cam deneyimi ile sahip olun…

giyotin cam sistemleri

Tasarım

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınızı belirliyor, tamamen mekanınıza özel giyotin cam sistemlerini farklı renk ve modellerde tasarlıyoruz.

giyotinli cam sistemleri

Üretim

Alanında uzman ekibimiz, en iyi malzeme kalitesi ve yüksek teknolojimizle giyotin cam sistemlerini kusursuz şekilde üretiyoruz.

giyotin cam m2 fiyatları

Uygulama

Deneyimli teknisyenlerimizle projeye uygun olarak giyotin cam sistemlerinin montajını ve uygulamasını özenle yapıyor ve sizlere teslim ediyoruz.

Satış Öncesi ve Sonrası Danışmanlık

Sektörel deneyimimiz, yaratıcı tasarımcılarımız, teknik ekibimiz ve satış danışmanlarımızla , giyotin cam çözümlerinde satış öncesi ve sonrası destek sunuyoruz.

Giyotin Cam Uygulamalarımıza Yakından Bakın! Kişisel ve Kurumsal Talepleriniz İçin Bize Ulaşın…

Yağmur, rüzgar ve kar açık hava keyfinize engel olmasın! Yaz – kış terasınızı, verandanızı ya da bahçenizi kullanabilmenizi sağlayan, soğuk havaların mekânsal etkilerini minimuma indiren, evinize ve iş yerlerinize şıklık katan giyotin cam tasarımlarımızı ve tamamlanan projelerimizi yakından görün!

Kaliteli Çözümler İçin Efor Cam’ı Arayın!

giyotin cam sistemleri

Yüksek Yalıtım Özelliği

Maksimum yalıtım özellikleri sayesinde giyotin cam sistemleri mekanlarınızdan gürültüyü ve soğuk havayı uzaklaştırıyor!

6 mm ile 10 mm arası kalınlıklarda üretilen, uygulama alanlarında yüksek sıcaklık ve ses yalıtımı sağlayan giyotin cam sistemleri ile teraslarınızı ya da bahçelerinizi korunaklı ve konforlu bir alana dönüştürebilirsiniz. Kurumsal kullanımlar için en iyi çözümlerden olan giyotin camlar, gelişmiş özellikleri sayesinde ısı izolasyonu beklentilerinizi tam anlamıyla karşılar.

Restoran ve kafelerinizde, otelinizde ya da eğitim kurumunuzda giyotin cam sistemleri sayesinde dış mekan şartlarından tamamen uzak, huzurlu bir hava yaratacaksınız.

Maksimum Dayanıklılık

Bahçeniz ve balkonunuz güvenli olsun, çocuklarınız, anne ve babanız gönül rahatlığıyla vakit geçirsin diyorsanız giyotin cam sistemleri tam size göre!

Üst standartlarda üretim teknolojisi ve malzeme kalitesi ile düşey ve dikey açılıma sahip giyotin camlar çelik halatlı silindir sistemleri sayesinde yüksek güvenlik ve emniyet sağlar. Mevsim şartlarına maksimum direnç göstererek güneş, yağmur, rüzgar ve kardan etkilenmez. Giyotin cam sistemli balkon, bahçe ve teraslarınızı yaz – kış kullanabilirsiniz.

Yaşlı ve çocuklar için güvenli, müşterileriniz için modern ve ayrıcalıklı mekanlar yaratmak için giyotin cam sistemlerinin eşsiz kalitesiyle tanışın…

giyotinli cam sistemleri
giyotin cam m2 fiyatları

Teknolojik ve Kolay Kullanım

Otomatik kullanım özelliklerine sahip giyotin camları, özgürce açıp kapatabilir, mekanınızın havasını değiştirebilirsiniz!

Uzaktan kumandalı, motorlu, zincirli, hareketli küpeşte sistemi olan giyotin camlar sayesinde yaz mevsiminin sıcaklığından, sonbaharın yağmur ve rüzgarından, kışın soğuğundan kaçabilirsiniz. Dilediğiniz an temiz hava alabilir, ortamın atmosferini tazeleyebilirsiniz. Ayrıca kolaylıkla giyotin camları silebilir, ilk günkü görüntüsüne kavuşturabilirsiniz.

Oturduğunuz yerden camlarınızı açın, kapatın, mükemmel manzaranızın keyfini yaşayın! Giyotin cam sistemlerini uzun yıllar kullanın…

50 Yılı Aşkın Deneyim, Profesyonellik ve Kalite Efor Cam’da! Giyotin Cam Sistemlerinizi Büyük Titizlikle Hazırlıyoruz…

Sektörün en köklü markalarından biri olarak giyotin cam sistemleri başta olmak üzere ev ve iş yerlerinize konfor ve maksimum kullanım alanı kazandıracak hizmetler sunuyoruz. En iyi malzeme garantisiyle yıllara dayanan giyotin cam sistemleri üretiyor, satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde yanınızda oluyoruz. Mekanlarınıza sadece konfor değil, estetik ve modernliği de ulaştırıyoruz! Gelin, Efor Cam ayrıcalığını siz de yaşayın!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Giyotin cam sistemi tasarım ve üretimlerimizde her biri alanında deneyimli mimarlar, üretim ve montaj ekibimizle hizmet veriyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

Giyotin cam sistemleri için en yüksek kalite malzeme ve ekipman, modern ve ileri teknoloji üretim metotları kullanıyoruz.

Mekana Özel Projelendirme

Giyotin cam sistemlerini tasarlarken tamamen beğenilerinize ve beklentilerinize odaklanıyor, mekanınıza uygun çözümler üretiyoruz.

giyotin cam sistemleri

Kusursuz ve Güvenli Montaj

Giyotin cam sistemlerinizin montajını deneyimli teknisyenlerimizle yapıyor, sizlere kusursuz bir kullanım garantisi veriyoruz.

Dayanıklılık ve Konfor

Hava koşullarına ve kullanım şartlarına dirençli giyotin cam modellerimizi uzun yıllar sorunsuz ve güvenli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Bakım ve Onarım Hizmeti

Giyotin cam sistemlerinizin kullanımı sırasında yaşadığınız sorunların çözümü ve ilk günkü işlevlerine ulaşmaları için servis desteği sunuyoruz.

Kimlerle Çalışıyoruz? Kalitemizin Mimarı Partnerlerimiz

Giyotin cam sistemlerimizi projelendirirken, üretirken ve uygularken deneyimli partnerlerimizin desteğinden yararlanıyoruz. Kalitemizin göstergesi, deneyimli iş ortaklarımızı siz de tanıyın…

Efor Cam Giyotin Cam Sistemleri ile Tanışın! Size Özel Çözümler Sunmak için Varız…

İstediğiniz an açıp istediğiniz an kapatabileceğiniz giyotin camlar sayesinde teras, bahçe ve balkonlarınızın ya da işletmelerinizin açık alanlarını değerlendirin! Hem dayanıklılığı hem de estetik görüntüsüyle dikkat çeken giyotin cam sistemleri ile mekanınızı yenilemek için Efor Cam’ın deneyimli ekibi ile yola çıkın…

giyotin cam m2 fiyatları

Bir Kahve İçmeye Gelin

Deneyimli ekibimizle tanışmak ve giyotin cam sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi ziyaret edin, bir çay/kahve içelim…

Ofisimiz »
giyotin cam fiyat

Size Özel Tasarlayalım

Ev ve iş yerlerinizin ihtiyaçlarına, beklenti ve özel taleplerinize uygun giyotin cam sistemlerini projelendirelim.

Ürünlerimiz »
giyotinli cam balkon

Üretim ve Montajını Yapalım

Kaliteli ve dayanıklı malzemelerle giyotin cam üretimlerini yapalım, kusursuz montaj ve teknik destekle her zaman yanınızda olalım.

Fotoğraflar »
cam balkon

Mekanın Havasını Tazeleyin!

İlkbahar rüzgarlarını, sonbahar yağmurlarını, yazın serin akşamlarını aileniz ve dostlarınızla karşılayın, ortama ferah bir hava katın.

Müşteri Yorumları »
giyotin cam fiyatları

Uzaktan Kumandayla Manzaranızı Özgürce Değiştirin!

Giyotin Cam Sistemleri ile Müşterilerinize Konfor Sunun…

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Giyotin cam fiyatları; giyotin cam modellerinden yapacağınız tercihe, uygulama alanının büyüklüğüne, kullanılacak malzeme ve ekipmanlara, ekstra beklenti ve taleplerinize göre belirlenmektedir. Giyotin cam sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için satış ekibimize ulaşabilirsiniz.

Giyotin cam siparişleriniz için ilk olarak satış ekibimizle görüşmeniz gerekmektedir. Ardından keşif ekibimiz sizi ziyaret edecek ve mekanınızdaki ihtiyaçları belirleyecek. Giyotin cam sistemleri hakkında bilgi verdikten sonra renk ve model taleplerinizi alacağız. Giyotin cam üretimi sonrasında uygulama ve montaj aşamasına geçeceğiz. Anahtar teslim proje bitiminde sizlere bakım ve servis hizmetleri de sağlayacağız.

Giyotin camlar; bahçeli ve teraslı evler, müstakil konutlar ve villalar için kullanılmaktadır. Kurumsal amaçlarla restoran, kafe, hastaneler, eğitim kurumları, sosyal tesisler, çay bahçeleri, düğün ve nişan mekanları, organizasyon alanları ve diğer açık hava mekanlar için de giyotin cam uygulamaları yapılmaktadır.

Giyotin cam sistemleri; darbelere karşı dirençlidir ve hava koşullarına yüksek mukavemet gösterir. Dayanıklı iskelet sistemleri sayesinde sarsılma, hava geçirme ya da aşınma gibi sorunlarla sizi karşı karşıya bırakmaz. Yağmur, kar ve rüzgar gibi dış hava şartlarından etkilenmemesinin yanında yüksek ses yalıtım özelliği sayesinde sakin ve huzurlu bir ortam istenen yerler için idealdir.

Satış Danışmanımıza Sorun

efor cam iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06