Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Pergola Sistemi Ne Demek? Pergola Sistemleri Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Pergola Tente Sistemleri Ne Gibi Avantajlar Sunar?

Pergola sistemlerinin avantajlarından bahsetmeden önce detaylara hakim olmayanlar için pergola sistemi ne demek sorusunu cevaplandırmak daha doğru olur. Pergolalar güneşten ve yağmurdan korunmak için destekleyici sütunların ve ızgaraların üzerine gerilen sistemlerdir. Sabit pergola sistemleri olabildiği gibi hareketleri olan modelleri de bulunmaktadır. 

Işık alması gereken fakat yağışlı havalardan korunmaya muhtaç olan bitkilerin ve meyve, sebzelerin yetiştirileceği alanlardan tutun da çardaklara, teraslara ve bahçelere kadar her alanda kullanılabilen pergola tente sistemleri çok konforlu ve de verimlidir. 

[widget-132]

 

Pergola Faydaları Neler? Mevsim Etkilerinden Kurtulun!

Pergola sistemleri, fırtınalı, rüzgarlı, yağmurlu ve karlı havalarda, sizi iklim koşullarının olumsuz etkilerinden korur. Dışarıda karın en yoğun geçen günleri bile olsa siz pergola tente sistemlerinin kurulu olduğu terasınızda, huzurla oturmaya devam edersiniz.

Tabii bir de pergola modellerinin yazın olan etkileri var. Yazın temiz ve mis gibi hava varken ne kadar dışarıda oturmayı istersek isteyelim, güneşin yakıcı etkisinden kaçarız. Pergola sistemleri, güneşin en dik olduğu zamanda bile bir gölgelik görevi görerek sizin keyfinizi bölmez. UV ışınlarına dayanıklı yapısı, sizi ve ailenizi güneşin zararları etkilerinden korur. Pergola avantajları mevsimlerin olumsuz etkilerinden uzaklaşmanızı sağlar.

Peki, yan tarafları kapatmadığınız ve sadece pergola tente sistemleri yaptırdığınızda ne olur? Otomatik pergola modellerinde su tahliyesi için eğim bulunmaktadır. Çatı sisteminin kumaş profillerindeki kavisli yapı, yağmur suyunu drene eder. Böylece kumaştan oluğa düşen yağmur suyu pergola sistemlerine sızmaz. 

Pergola tente sistemleri, sabit raylar üzerinde hareket eder ve kolay kullanım imkanı sunar. Ayrıca pergola tente sistemleri duvarlara bağlanarak veya bağımsız olarak da kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Pergola çeşitleri, uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor olması, hiç yerinizden kalkmadan dış mekanlarınızı korumaya almanıza ve hayal ettiğiniz konfora zahmetsizce ulaşmanıza imkan tanımaktadır. 

İşlevselliği ile dış mekana sahip olan tüm işletmelerin öncelikli tercihi haline gelen pergola sistemleri, onlarca farklı tasarımı ve renk seçeneğiyle dekoratif anlamda da şık detaylar sağlamaktadır. 

Talep edenler için pergola tente sistemleri üzerindeki kumaşlara LED ışıklar monte edilebilir, böylece konuklarınızı daha modern ve gösterişli bir mekanda ağırlama fırsatınız olur. Özellikle restoran, kafe ve otellerin en çok tercih ettiği pergola sistemleri, kullanıcılarına eşsiz bir konfor vadetmektedir. 

Pergola modellerinin avantajlarından bir diğeri de yapı ruhsatı gerektirmeden uygulanabiliyor olmasıdır. Ergonomik yapılı pergola tente sistemlerini yaptırmak için pergola firmaları arasından seçim yapabilirsiniz.

[widget-148]

Pergola Sistemleri Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Pergola sistemleri fiyatları, mekanizmanın döşeneceği alanın büyüklüğüne, renk tercihlerinize, oval, düz ve eğimli pergola tente sistemleri arasından seçiminize, motorunun markasına ve tasarım özelliklerine göre değişir. Ayrıca alüminyum veya çelik iskelet tercihi, kullanılan malzemeler ve montaj süresi de pergola sistem fiyatlarını etkilemektedir. Açık alanların daha kullanışlı hale gelmesini sağlayan, çatı şeklinde tasarlanan pergola sistemleri fiyatları ile ilgili net bir bilgiye sahip olabilmek için dilerseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Böylece sizlerle birlikte ihtiyaçlarınızı belirler, pergole sistem fiyatları konusunda sizleri aydınlatırız. Yine de otomatik pergola fiyatları ile ilgili ortama bir rakam verecek olursak m2 fiyatının 2500 TL’den başladığını söyleyebiliriz. Eğer hala daha pergola sistemi ne demek ya da pergola sistemi nasıl çalışır diye düşünüyorsanız müşteri hizmetleri birimimizden ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz. 

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06