Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kış Bahçesi Avantajları Neler? Kış Bahçesi Sistemleri Kullanışlı mı?

Kış Bahçesi ile Her Mevsim Mekanınızın Tadını Çıkarın!

Kışın ortasında sıcacık bir bahçede çay içmeyi ve dışarıyı izlemeyi kim istemez ki? Evinizde güzel bir bahçe olsa da kış geldi mi kullanım sıklığınız çok düşer. Halbuki yazın yapılan mangalın, kurulan sofraların, içilen kahvelerin keyfini kışın da sürdürebilirsiniz. Nasıl mı? Kış bahçesi modelleri ile. 

Her ihtiyaca uygun olarak tasarlanan kış bahçesi sitemleri, fırtınadan, soğuktan, yağmurdan ve kardan etkilenmeden bahçenizde vakit geçirmenizi sağlar. Özellikle de ruhu eve ait olmayan, doğayla iç içe olmayı seven ve soğuk da olsa bahçe keyfi yapmaya bayılanlar için kış bahçesi çeşitleri çok kullanışlıdır. Kış bahçesi avantajları ve özellikleri hakkında yazımızı okumaya devam edin...

[widget-131]

 

Kış Bahçesi Avantajları Nelerdir? Kış Bahçesi Gerçekten de Kullanışlı mı?

Kullanıcılarına dört mevsim konfor sunan kış bahçesi, en küçük alanlardan en geniş olanlara kadar uygulanabilir. Farklı tasarım özelliklerinde ve kişiye özgü olarak üretilebilir. 

Kış bahçesinin avantajları arasında ilk olarak, güneş ışığının verimli bir şekilde değerlendirebilmesi yer alır. Kış bahçesi camlarla kurulduğu için geçirgenlik seviyesi yüksektir ve klasik kaplamaların karartıcı etkisi kış bahçesi sistemlerinde bulunmaz. 

Kış bahçesi önemli özelliklerinden bir diğeri de yağmur ve karı etkili bir şekilde drene edebilmesidir. Böylece en yoğun hava durumlarında bile sızıntı ve akıyla karşılaşmazsanız. Eğer kış bahçesi sistemleri için kullanabileceğiniz büyük bir alan yoksa küçük bölgelerde de kış bahçesi kurdurup bitkileriniz için bir ortam yaratabilirsiniz. Kış bahçesi modelleri bahçe, balkon, veranda ve teras gibi alanlar için uygundur.

Böylece kendinize görsel olarak keyifli bir manzara oluşturmuş olursunuz. Genellikle çelik çatı sistemleri üzerine inşa edilen kış bahçesi çeşitleri, özgün tasarımlara sahiptir. Farklı olmayı seven, modern ve özgün çizgilere yer açmayı isteyen herkese güzel fırsatlar sunmaktadır. 

Kış bahçesi avantajları arasında bir diğeri de darbelere karşı dayanıklı olmasıdır. Isı yalıtımlı yapısı, kışın soğuğundan yazın ise sıcağından sizleri uzak tutar ve daha konforlu zaman geçirmenizi sağlar. 

Kış Bahçesi Sistemleri Hangi Mekanlarda Tercih Edilir?

Kış bahçesi avantajları bunlardı. Peki, kış bahçesi kullanım alanları neler? Kış bahçesi modelleri, restoranların, kafelerin, sosyal tesislerin, kır düğünü mekanlarının, otellerin, düğün salonlarının ve iş yerlerinin bahçeleri için tercih ettiği kullanışlı bir sistemdir. Kış bahçesi modellerini kullanabilmek için herhangi bir kısıtlamanız yok. Hangi yaşam alanı için düşünürseniz düşünün, ölçünüz ne olursa olsun, güvenli ve sevimli kış bahçesi sistemleri kurdurabilirsiniz. Kış bahçesi modelleri, istediğiniz ölçüye, renge ve tasarıma özgü olarak üretildiğinden dekorasyonunuzla bir bütün olabilecek fikirler geliştirebilirsiniz.

Böylece müşterileriniz için ayrıcalıklı imkanlar sunar, atmosferinizin göz dolduran şıklığı ile en çok tercih edilen mekanlardan biri olursunuz. Kış bahçesi kullanım alanları geniş olduğu için rahatlıkla mekanlarınıza uygulayabilirsiniz.

[widget-147]

Kış Bahçesi Fiyatları Nedir? Neye Göre Belirlenir?

Kış bahçesi avantajlarını gördükten sonra bir kış bahçesi ne kadara mal olur diye merak etmiş olabilirsiniz. Aslında kış bahçesi fiyatlarında, kullanım alanınız, özel talepleriniz, model ve renk seçeneğiniz, çatı çeşitleri, parçalı/bütün kış bahçesi çeşitleri ve kullanılan profiller önemli bir etkendir.

Dolayısıyla kış bahçesi fiyatları ile ilgili net bir bilgi verebilmek için öncelikle uygulama alanının m2’sini bilmek gerekir. Dilerseniz Efor Cam müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek kriterlerinizi bildirip kış bahçesi ne kadara mal olur öğrenebilirsiniz. Kış bahçesi avantajları ve kış bahçesi modelleri ile ilgili detaylı bilgi de almış olursunuz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06