Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Şıngıl Çatı

Yağmurdan Rüzgardan Korkmayın!

Güvenli, korunaklı ve kaliteli şıngıl çatılarla evinizi tüm hava şartlarına uygun hale getirmeye ne dersiniz?

Dış cephenize ya da tarzına uyan renklerde satın alabileceğiniz şıngıl çatı kaplamaları ile modern ve yenilikçi görünen bir eve sahip olabilirsiniz. Alt yüzeyi kendinden yapışkanlı esnek şıngıl çatı kaplamalarla sıcak ve soğuk hava değişimlerinden etkilenmez, dört mevsim konforunuzdan ve güvenliğinizden ödün vermezsiniz. Tüm çatılara uygulanabilme özelliği bulunan shingle çatı kaplamalar hafif ve kolay taşınabilir olduğundan montaj aşaması da çok kolay ve hızlı olur.

Gelin siz de Efor Cam’ın yepyeni şıngıl modelleri ile evinizi yeni baştan yaratın. Her detayda kaliteyi hissedin…

şıngıl çatı

Mükemmel Zevkinizi Yansıtan Çizgiler…

Efor Cam Kompozit Tavan Modelleri Her Dekorasyona Uyum Sağlar!

Şıngıl çatı denince uzun yıllardır akla ilk gelen firma olan Efor Cam, hem uygun fiyatları hem de geniş renk seçenekleriyle tüm beklentilerini karşılar. İsterseniz kışlık evlerinizde isterseniz de yazlık villalarınızda şıngıl çatılarla üst düzey koruma sağlayabilirsiniz. Siz Efor Cam’a güvenin, gerisini düşünmeyin…

şıngıl çatılar

Tasarım

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınızı belirliyor, tamamen mekanınıza özel şıngıl çatıları farklı renk ve modellerde tasarlıyoruz.

şıngıl çatı kaplama

Üretim

Alanında uzman ekibimiz, en iyi malzeme kalitesi ve yüksek teknolojiyle şıngıl çatı üretimini hızlı ve kusursuz şekilde tamamlıyoruz.

açılır kapanır kış bahçesi sistemleri

Uygulama

Deneyimli teknisyenlerimizle projeye uygun olarak şıngıl çatı sistemlerinin montajını özenle yapıyor ve sizlere teslim ediyoruz.

Satış Öncesi ve Sonrası Danışmanlık

Sektörel deneyimimiz, yaratıcı tasarımcılarımız, teknik ekibimiz ve satış danışmanlarımızla shingle çatı için satış öncesi ve sonrası destek sunuyoruz.

Şıngıl Çatı Uygulamalarımıza Yakından Bakın! Kişisel ve Kurumsal Talepleriniz İçin Bize Ulaşın!

Modern ve özgün detaylar katan şıngıl çatıların, evlere nasıl bir şıklık kattığını biliyor musunuz? Dilediğiniz renkte üretilebilen, parçalı yapısıyla soğuk havanın ve rüzgarın etkisini azaltan, yağmura karşı maksimum direnç sağlayan şıngıl çatı modellerini inceleyin, en uygun fiyatlarla en iyi kaliteye sahip olmanın avantajlarını yaşayın. İşte tamamlanan projelerimiz…

Kaliteli Çözümler İçin Efor Cam’ı Arayın!

şıngıl fiyatları

Alternatif Renk ve Doku Seçeneği

Tek renkli sıradan çatı sistemleri yerine tarzınızdan ödün vermeden daha şık görünen shingle çatılara sahip olmaya ne dersiniz?

Siyahtan kahverengi ve yeşil gibi doğal tonlara, bordodan kırmızıya, maviye de ve yeşile kadar her renkte yapılabilen shingle çatılar, çatının tabanından yukarı doğru uygulanır ve üst üste yapıştırılır. Şalumo alevi ile kolaylıkla uygulanabilen şıngıl çatıların üzerindeki mineral taşlar düşmez ve kalkma yapmaz.

Böylece ağır kaplama malzemelerine alternatif olarak her zaman hafifliği ile öne çıkan şıngıl çatı kaplamalar tercih edilir.

Ekonomik ve Verimli

Yüzeylere tam olarak yapışan, bakım gerektirmeyen ve tüm hava koşullarına karşı dayanıklı olan şıngıl çatılar, bir kez yapılır, ömür boyu kullanılır.

Dolayısıyla eski çatı malzemelerinde olduğu gibi kırılma ya da zorlu hava koşullarından etkilenme gibi durumlar yaşamazsınız. Efor Cam’ın son kaliteyle üretilen şıngıl çatı modellerinin top fiyatları da kullanıcılar için en uygun seviyede tutulur ve müşteri memnuniyeti önemsenir. Dolayısıyla hem dayanıklı ve kaliteli hem de avantajlı bir ürüne sahip olursunuz.

Şıngıl çatılar top olarak üretildiği için piyasadaki en uygun çatı kaplama malzemelerinden biridir. Dolayısıyla asfalt kiremitlere nazaran 5 kat daha az para ödersiniz.

1 top şıngıl fiyatı
shingle çatı kaplama fiyatları

Kolay Kurulum ve Kullanım

Çatı kaplama malzemelerinde en önemli olan unsurun ağırlık olduğunu bilirsiniz. Evler, özellikle de eski yapılar ağır malzemeleri taşımakta zorlanabilir.

Şıngıl çatılar ise hafifliği ile her binaya uyum sağlar. Özellikle üç tırnaklı olan şıngıl çatı modelleri son derece hafiftir. Shingle çatı kaplamasının kolay olması da işçilik maliyetlerinin daha düşük olmasını sağlar, böylece cebinizden minimum para çıkartarak maksimum etkiye sahip olursunuz. Kiremit çatıların zahmetli kaplanmasına kıyasla, şıngıl çatılar çok daha konforludur.

Artık teknolojiye ve yeniliklere ayak uydurma zamanı… Eski kiremitler çoktan geçmişte kaldı. Şimdi devir, şıngıl çatıların kolaylığının devri…

50 Yılı Aşkın Deneyim, Profesyonellik ve Kalite Efor Cam’da! Şıngıl Çatı Kaplamalarınızı Büyük Titizlikle Hazırlıyoruz…

Sektörün en köklü markalarından biri olarak şıngıl çatılar başta olmak üzere ev ve iş yerlerinize konfor ve maksimum kullanım alanı kazandıracak hizmetler sunuyoruz. En iyi malzeme garantisiyle yıllara dayanan şıngıl çatı modelleri üretiyor, satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde yanınızda oluyoruz. Mekanlarınıza sadece konfor değil, estetik ve modernliği de ulaştırıyoruz! Gelin, Efor Cam ayrıcalığını siz de yaşayın!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Şıngıl çatı tasarım ve üretimlerimizde her biri alanında deneyimli mimarlar, üretim ve montaj ekibimizle hizmet veriyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

Şıngıl çatı kaplamaları için en yüksek kalite malzeme ve ekipman, modern ve ileri teknoloji üretim metotları kullanıyoruz.

Mekana Özel Projelendirme

Şıngıl çatıları tasarlarken tamamen beğenilerinize ve beklentilerinize odaklanıyor, mekanınıza uygun çözümler üretiyoruz.

şıngıl çatı

Kusursuz ve Güvenli Montaj

Şıngıl çatı kaplamanızın montajını deneyimli teknisyenlerimizle yapıyor, sizlere kusursuz bir kullanım garantisi veriyoruz.

Dayanıklılık ve Konfor

Hava koşullarına ve kullanım şartlarına dirençli şıngıl çatıları uzun yıllar sorunsuz ve güvenli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Bakım ve Onarım Hizmeti

Şıngıl çatı kullanımı sırasında yaşadığınız sorunların çözümü ve ilk günkü işlevlerine ulaşmaları için servis desteği sunuyoruz.

Kimlerle Çalışıyoruz? Kalitemizin Mimarı Partnerlerimiz

Şıngıl çatı kaplamalarını projelendirirken, üretirken ve uygularken deneyimli partnerlerimizin desteğinden yararlanıyoruz. Kalitemizin göstergesi, deneyimli iş ortaklarımızı siz de tanıyın…

Efor Cam Şıngıl Çatı Modelleri ile Tanışın! Size Özel Çözümler Sunmak için Varız…

Standart çatı malzemelerini unutun! Şimdi şıngıl çatıların rengarenk modelleri ve farklı farklı dokuları var. Artık binanız ya da villanız şıngıl çatı modelleri ile olduğundan çok daha modern ve sıra dışı görünecek! Gelin siz de Efor Cam’ın şıngıl çatı kaplamalarını inceleyin, mekanlarınıza uyan tasarımları keşfedin…

şıngıl çatılar

Bir Kahvemizi İçin!

Deneyimli ekibimizle tanışmak ve şıngıl çatı modelleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi ziyaret edin, bir çay/kahve içelim…

Ofisimiz »
şıngıl çatı kaplama

Size Özel Tasarlayalım

Uzmanlarımızla birlikte ev ve iş yerlerinizin ihtiyaçlarına, beklenti ve özel taleplerinize uygun şıngıl çatıları projelendirelim.

Ürünlerimiz »
shingle çatı

Üretim ve Montajını Yapalım

Kaliteli ve dayanıklı malzemelerle şıngıl çatı üretimlerini yapalım, kusursuz montaj ve teknik destekle her zaman yanınızda olalım.

Fotoğraflar »
şıngıl fiyatları

Dört Mevsim Konfor Sağlayın

Efor Cam’ın şıngıl çatı sistemleri ile yağmurdan, rüzgardan, kardan etkilenmeden, su sızıntısını düşünmeden keyif yapın…

Müşteri Yorumları »
1 top şıngıl fiyatı

Şıngıl Çatılar 30 Yıla Kadar Kullanım Ömrüne Sahiptir!

Bir Kez Ödeme ile Maksimum Performans!

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Şıngıl çatı kaplama fiyatları, 1 top şıngıl fiyatına, modele ve renklere göre değişiklik gösterir. Ayrıca özel talepleriniz ve binanızda kaplama yapılacak alanın büyüklüğü de şıngıl fiyatlarında etkilidir. Bu yüzden shingle çatı kaplama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için satış ekibimize ulaşabilirsiniz.

Şıngıl çatı siparişleriniz için ilk olarak satış ekibimizle görüşmeniz gerekmektedir. Ardından keşif ekibimiz sizi ziyaret edecek ve mekanınızdaki ihtiyaçları belirleyecek. Şıngıl çatılar hakkında bilgi verdikten sonra renk ve model taleplerinizi alacağız. Şıngıl çatı üretimi sonrasında uygulama ve montaj aşamasına geçeceğiz. Anahtar teslim proje bitiminde sizlere bakım ve servis hizmetleri de sağlayacağız.

Şıngıl çatı sistemlerini evlerinizde, iş yerlerinizde ve ofislerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca yazlık villalarda da dört mevsime uygun olan şıngıl çatıları uygulatabilirsiniz.

Şıngıl çatılar, esnek yapıları ile kırılma ve bükülme olmadan uzun yıllar sizi mevsim koşullarının olumsuz etkilerinden korur. Ayrıca shingle çatı kaplamaların ortalama kullanım ömrü 20 ila 30 yıl arasında olduğundan sizlere minimum harcama ile gelişmiş bir performans sunar. Farklı renk seçenekleri de binanızın dıştan tarzınıza uygun olarak görülmesini sağlar.

Satış Danışmanımıza Sorun

efor cam iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06