Mekanlarınıza Ayrıcalıklı Dokunuşlar...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Rüzgar Kırıcı

Şık ve Kullanışlı Bir Balkon Yaratmaya Ne Dersiniz?

Mekanınızı tamamen kaplamayan, size daha havadar ve açık bir alan yaratan, işletmelerinizin estetik ve panoramik balkonlara sahip olmasını sağlayan rüzgar kırıcılar ile tanışın!

Doğa ile iç içe olmak isteyen, manzarasından kopamayan ve yine de mevsim şartlarından korunmak isteyenler için özel olarak tasarlanmış rüzgar kırıcılar; rüzgarı, tozu ve dumanı engelleyerek açık hava keyfinin kesintisiz devam etmesini sağlıyor. Farklı yüksekliklerde ayarlanabilen, hava koşullarına dirençli ve aynı zamanda şık rüzgar kırıcı sistemler, restoranlardan kafelere, teraslardan bahçelere, ofislerden açık hava mekanlara kadar her yerde kullanılabiliyor.

Balkon ve teraslarınızı daha güvenli ve kullanılabilir hale getirmek için Efor Cam deneyimi ile tanışın, yaşam alanlarınızda konforun tadını çıkarın…

rüzgar kırıcı

İşletmeleriniz İçin Özgün Çözümler!

Efor Cam Rüzgar Kırıcı ile Hem Havadar Hem Korunaklı Mekanlar!

Keskin rüzgarların keyifli sohbetlerinizi bölmesini istemezsiniz değil mi? Cevabınız evet ise rüzgar kırıcı sistemler tam size göre! Bahçe, balkon ve teraslara uygulanabilen; restoran ve kafelerin açık alanlarının değerlendirilmesine olanak tanıyan rüzgar kırıcılara Efor Cam kalitesiyle ulaşın!

rüzgar kırıcı sistemler

Tasarım

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınızı belirliyor, tamamen mekanınıza özel rüzgar kırıcı sistemlerini farklı renk ve modellerde tasarlıyoruz.

rüzgar kırıcı fiyatları

Üretim

Alanında uzman ekibimiz, en iyi malzeme kalitesi ve yüksek teknolojimizle rüzgar kırıcı üretimini kusursuz şekilde tamamlıyoruz.

rüzgar kırıcı fiyat

Uygulama

Deneyimli teknisyenlerimizle projeye uygun olarak rüzgar kırıcıların montajını ve uygulamasını özenle yapıyor ve sizlere teslim ediyoruz.

Satış Öncesi ve Sonrası Danışmanlık

Sektörel deneyimimiz, yaratıcı tasarımcılarımız, teknik ekibimiz ve satış danışmanlarımızla rüzgar kırıcı çözümlerinde satış öncesi ve sonrası destek sunuyoruz.

Rüzgar Kırıcı Uygulamalarımıza Yakından Bakın! Kişisel ve Kurumsal Talepleriniz İçin Bize Ulaşın…

Mekanınızın dekorasyonuna uyum sağlayan, rüzgarlı havaların olumsuz etkilerini azaltan ve sizlere yeni mekanlar yaratan rüzgar kırıcı sistemlere imza atıyoruz! Yaz – kış kullanabileceğiniz bahçe, teras ve balkonlar için rüzgar kırıcı tasarımlarımızı ve tamamlanan projelerimizi yakından görün!

Kaliteli Çözümler İçin Efor Cam’ı Arayın!

rüzgar kırıcı panel

Geniş Kullanım Alanı

Evlerden restoranlara, alışveriş merkezlerinden eğitim kurumlarına kadar farklı uygulama alanlarıyla rüzgar kırıcılar her yerde!

İster sabit ister açılır kapanır şekilde kullanabileceğiniz, balkon ve teraslarınızı daha güvenli hale getiren, işletmeleriniz için yeni mekanlar yaratan rüzgar kırıcı sistemler, alana ve kullanım ihtiyaçlarına uygun yükseklik ve cam tipleriyle tasarlanabiliyor. Rüzgar kırıcı sistemler işletmeler ve konutlar, kamu binaları ve açık hava tesisleri başta olmak üzere zengin çözümler sunuyor.

İki ya da üç kata kadar yükselebilen, trabzanlı ya da trabzansız kullanabileceğiniz rüzgar kırıcılar, esnek tasarımları sayesinde mekanınıza tam uyuyor…

Modern ve Şık Alanlar

Hem estetik hem kullanışlı bir balkon ya da teras istiyorsanız, rüzgar kırıcılar ile hayalinizdeki mekanları yaratabilirsiniz…

Sade ve şık, ortama uyum sağlayan, özel renk ve bağlantı yeri seçenekleri ile yaşam alanlarınıza güzel bir dokunuş yapan rüzgar kırıcılar, ev ve işletmelerinizde minimal ancak etkili bir yalıtım sağlıyor. Dekorasyonunuza uyum sağlayan rüzgar kırıcılar sayesinde balkon ve teraslarınızda; rüzgar ve yağmur gibi hava olaylarından etkilenmeden vakit geçirebiliyorsunuz.

Mekanımın görünümü benim için önemli diyorsanız sizi hem rüzgardan koruyacak hem de tarzınızı yansıtacak rüzgar kırıcı sistemleri Efor Cam farkıyla satın alın…

rüzgar kesici sistemler
manuel rüzgar kırıcı

Yüksek Güvenlik ve Kullanım Kolaylığı

Ağırlık dengeleme ve kilit mekanizmaları sayesinde güvenliğinizi sağlayan rüzgar kırıcılar, kumandalı yönetim sistemleriyle de kullanım kolaylığı yaratıyor.

Toz, rüzgar ve polenlerden korunmanızı sağlayan rüzgar kırıcı sistemler, darbelere karşı yüksek direnç göstererek kırılma ya da çatlama gibi sorunlarla karşılaşmamanızı sağlıyor. Otomatik kontrol özelliği sayesinde tek tuşla kullanabileceğiniz rüzgar kırıcıları, basit temizleyiciler ile ilk günkü görünümlerine kavuşturabiliyorsunuz.

Ani rüzgar ve fırtına gibi durumlarda hayatın akışına devam etmenize yardımcı olan rüzgar kırıcılar sayesinde mekanlarınız artık daha güvenli ve konforlu olacak!

50 Yılı Aşkın Deneyim, Profesyonellik ve Kalite Efor Cam’da! Rüzgar Kırıcı Sistemlerinizi Büyük Titizlikle Hazırlıyoruz…

Sektörün en köklü markalarından biri olarak rüzgar kırıcı sistemleri başta olmak üzere ev ve iş yerlerinize konfor ve maksimum kullanım alanı kazandıracak hizmetler sunuyoruz. En iyi malzeme garantisiyle yıllara dayanan rüzgar kırıcılar üretiyor, satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde yanınızda oluyoruz. Mekanlarınıza sadece konfor değil, estetik ve modernliği de ulaştırıyoruz! Gelin, Efor Cam ayrıcalığını siz de yaşayın!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Rüzgar kırıcı tasarım ve üretimlerimizde her biri alanında deneyimli mimarlar, üretim ve montaj ekibimizle hizmet veriyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

Rüzgar kırıcı sistemleri için en yüksek kalite malzeme ve ekipman, modern ve ileri teknoloji üretim metotları kullanıyoruz.

Mekana Özel Projelendirme

Rüzgar kırıcı sistemlerini tasarlarken tamamen beğenilerinize ve beklentilerinize odaklanıyor, mekanınıza uygun çözümler üretiyoruz.

hareketli rüzgar kırıcı

Kusursuz ve Güvenli Montaj

Rüzgar kırıcı sistemlerinizin montajını deneyimli teknisyenlerimizle yapıyor, sizlere kusursuz bir kullanım garantisi veriyoruz.

Dayanıklılık ve Konfor

Hava koşullarına ve kullanım şartlarına dirençli rüzgar kırıcı modellerimizi uzun yıllar sorunsuz ve güvenli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Bakım ve Onarım Hizmeti

Rüzgar kırıcı sistemlerinizin kullanımı sırasında yaşadığınız sorunların çözümü ve ilk günkü işlevlerine ulaşmaları için servis desteği sunuyoruz.

Kimlerle Çalışıyoruz? Kalitemizin Mimarı Partnerlerimiz

Rüzgar kırıcı sistemlerimizi projelendirirken, üretirken ve uygularken deneyimli partnerlerimizin desteğinden yararlanıyoruz. Kalitemizin göstergesi, deneyimli iş ortaklarımızı siz de tanıyın…

Efor Cam Rüzgar Kırıcı Sistemleri ile Tanışın! Size Özel Çözümler Sunmak için Varız…

Bahçe ve teraslarınızı daha güvenli hale getirmek ister misiniz? Restoran ve kafelerinizde daha çok kişiyi ağırlamaya ne dersiniz? Rüzgar kırıcı sistemler sayesinde hem hava şartlarının etkilerini hafifletebilir hem de mekanınıza şıklık katabilirsiniz. Efor Cam farkı ile…

rüzgar kıran

Bir Kahve İçmeye Gelin

Deneyimli ekibimizle tanışmak ve rüzgar kırıcı sistemler hakkında detaylı bilgi almak için bizi ziyaret edin, bir çay/kahve içelim…

Ofisimiz »
rüzgar kırıcı cam panel fiyatları

Size Özel Tasarlayalım

Ev ve iş yerlerinizin ihtiyaçlarına, beklentilerinize ve özel taleplerinize uygun rüzgar kırıcı sistemleri projelendirelim.

Ürünlerimiz »
rüzgar kırıcı

Üretim ve Montajını Yapalım

Kaliteli ve dayanıklı malzemelerle rüzgar kırıcı üretimlerini yapalım, kusursuz montaj ve teknik destekle her zaman yanınızda olalım.

Fotoğraflar »
rüzgar kırıcı sistemler

Hava Şartlarından Etkilenmeyin!

Ani hava değişiklikleri sizi korkutmasın, rüzgar kırıcılar sayesinde kötü hava şartlarını mekanınızdan uzaklaştırın…

Müşteri Yorumları »
rüzgar kırıcı fiyatları

Rüzgarı Siz Kontrol Edin…

Teras ve Balkonlarınızda Açık Havanın Tadını Çıkarın!

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Rüzgar kırıcı fiyatları; rüzgar kırıcı modelleri arasından yapacağınız seçime, uygulama alanının büyüklüğüne, otomatik ya da manuel sistem rüzgar kırıcı tercihinize, kullanılacak malzeme ve ekipmanlara, ekstra taleplerinize göre belirlenmektedir. Rüzgar kırıcı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için satış ekibimize ulaşabilirsiniz.

Rüzgar kırıcı siparişleriniz için ilk olarak satış ekibimizle görüşmeniz gerekmektedir. Ardından keşif ekibimiz sizi ziyaret edecek ve mekanınızdaki ihtiyaçları belirleyecek. Rüzgar kırıcı sistemleri hakkında bilgi verdikten sonra renk ve model taleplerinizi alacağız. Rüzgar kırıcı üretimi sonrasında uygulama ve montaj aşamasına geçeceğiz. Anahtar teslim proje bitiminde sizlere bakım ve servis hizmetleri de sağlayacağız.

Rüzgar kırıcılar; balkon ve teraslarda, bahçe ve verandalarda kullanılabilir. Ayrıca otel, restoran, kafe, lokanta, düğün salonu, sosyal tesisler, belediye ve kamu binaları, kır düğünü mekanları, çay bahçeleri, nişan mekanları, organizasyon alanları ve diğer açık hava mekanlar için uygundur. Yüksek plazalar ve alışveriş merkezleri için de rüzgar kırıcılar tercih edilmektedir.

Rüzgar kırıcı sistemleri; ani rüzgara karşı dirençlidir ve hava şartlarından sizi maksimum düzeyde korur. Kaliteli üretim malzemesi ve yüksek işçilik kalitesiyle uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılabilir. Kırılma ve çatlamalara dirençli rüzgar kırıcı camlar, oldukça güvenlidir.

Satış Danışmanımıza Sorun

efor cam iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (216) 4088 08 06